Wikipedista:Harold/Haroldovy články/První desetiletka
První rok: 2006
[editovat | editovat zdroj]duben (1): Tatra T7B5
červen (8): Tatra T5 – Tatra T5C5 – Tatra T5A5 – Tatra T6B5 – Tatra T6A2 – Tatra T6C5 – Typová označení tramvají Tatra – Tatra K1
srpen (3): Tatra K5 – Tatra RT8D5 – Tatra T3RF
září (23): Tatra B3 – B3 – Tatra B4 – B4 – Tatra B6A2 – Tramvajová doprava v Těšíně – Tramvajová doprava v Mariánských Lázních – Tramvajová doprava v Bohumíně – Tatra T3M – Tatra T3G – Tatra T3M.3 – Tatra T3R.E – Škoda 01T – Škoda 02T – Tatra K3R-NT – Tatra T3Mod – Tatra T3S – Tatra T3AS – Tatra KT3 – Tatra T3R.EV – Tatra T3R.PV
říjen (18): VarioLF – Tatra T3R.PLF – Tatra K2G – Tatra K2R.03-P – Tatra K2T – Tatra K2P – Tatra K3R-N – Tatra K2R.03-P – Tatra K2S – Tatra KT8D5R.N1 – Tatra KT8D5R.N2P – Tatra RT6N2 – Škoda 05T – Škoda 06T – Škoda 10T – Škoda 16T – Inekon 01 Trio – Tramvajová doprava v Jihlavě
listopad (9): VV60LF – VarioLF3 – Tramvajová doprava v Opavě – Tramvajová doprava v Jablonci nad Nisou – Tramvajová doprava v Ústí nad Labem – Úzkorozchodné dráhy na Ostravsku – Tramvajová doprava v Elblągu – Tramvajová doprava v Jevpatorii – Tramvajová doprava v Plavně
prosinec (2): Tramvajová doprava ve Strausbergu – Tramvajová doprava v Tule
Druhý rok: 2007
[editovat | editovat zdroj]leden (4): Škoda 2Tr – Škoda 3Tr – Škoda 6Tr – Škoda 8Tr
únor (1): Škoda T 11
březen (8): Škoda 14TrM – Škoda 14TrE – Škoda 14TrSF – Škoda 15TrM – Škoda 15TrSF – Škoda-Sanos S 115 – Škoda-Sanos – ŠEAL 100
duben (2): Škoda 15TrR – Škoda 14TrR
květen (16): Solaris Trollino – Solaris Trollino 12 – Šablona:Trolejbusy Solaris – Solaris Trollino 15 – Solaris Trollino 18 – Tatra 86 – Šablona:Trolejbusy Tatra – Tatra 400 – Tatra 401 – Tatra Tr831 – Tatra 402 – Tatra 403 – Šablona:Trolejbusy Praga – Praga TOT – Praga TNT – Praga TB 2
červen (8): Vetra-ČKD – FBW-Oerlikon – FBW-BBC – FBW-ČKD – OMS-Isotta-TIBB – Fiat-Varesina-Breda – Alfa Romeo-Ansaldo San Giorgio – Trolejbusová doprava v Děčíně
září (1): Škoda 13T
říjen (17): Seznam sítí trolejbusové dopravy v Evropě – Seznam sítí trolejbusové dopravy v Asii – Seznam sítí trolejbusové dopravy v Jižní Americe – Seznam sítí trolejbusové dopravy v Severní Americe – Seznam sítí trolejbusové dopravy v Africe – Seznam sítí trolejbusové dopravy v Austrálii a Oceánii – Svratka (člun) – Brno (loď, 1946) – Morava (loď, 1946) – Veveří (loď, 1947) – Brno (loď, 1949) – Pionýr (loď) – Mír (loď, 1952) – Praha (loď, 1953) – Morava (loď, 1955) – Bratislava (loď, 1956) – Veveří (loď, 1961)
listopad (16): Místní dráha Vídeň–Bratislava – Brno (rozcestník) – Trolejbusová doprava v Lyonu – Trolejbusová doprava v Luganu – Trolejbusová doprava v Solingenu – Trolejbusová doprava v Oděse – Trolejbusová doprava ve Vinnycji – Trolejbusová doprava v Tbilisi – Trolejbusová doprava v Rustavi – Trolejbusová doprava v Gori – Trolejbusová doprava v Čiatuře – Trolejbusová doprava v Kutaisi – Trolejbusová doprava v Samtredii – Trolejbusová doprava v Zugdidi – Trolejbusová doprava v Poti – Trolejbusová doprava v Batumi
prosinec (13): Trolejbusová doprava v Ozurgeti – Trolejbusová doprava v Suchumi – Trolejbusová doprava v Cchinvali – Trolejbusová doprava v Arnhemu – Šablona:MHD v Nizozemsku – Tatra T6 – Tatra T7 – Tatra RT6 – VarioLF2 – Inekon 12 Trio – Trolejbusová doprava v Kapfenbergu – Trolejbusová doprava v Brašově – Šablona:Ro
Třetí rok: 2008
[editovat | editovat zdroj]leden (31): Vozovna Královo Pole – Garáže Grmelova – Jelcz 272 – Jelcz 041 – Jelcz AP 02 – Jelcz AP 021 – Jelcz 043 – Jelcz 014 – Jelcz 044 – Trolejbusová doprava v Tychách – Karosa řady Š – Karosa SB – Trolejbusová doprava v Gdyni – Karosa C 734 – Karosa C 733 – Karosa C 735 – Trolejbusová doprava v Dębici – Karosa C 744 – Karosa LC 735 – Karosa LC 736 – Karosa LC 737 – Karosa LC 957 – Karosa HD 12 – Trolejbusová doprava v Gorzowě Wielkopolském – Karosa B 832 – Karosa C 834 – Karosa C 835 – Karosa B 841 – Karosa řady 800 – Karosa B 932 – Trolejbusová doprava v Lehnici
únor (20): Karosa B 952 – Karosa C 934 – Karosa C 935 – Karosa C 954 – Karosa C 955 – Karosa Récréo – Karosa LC 936 – Karosa LC 937 – Karosa LC 956 – Karosa C 943 – Trolejbusová doprava v Olštýně – Karosa řady 900 – Šablona:Uk – Trolejbusová doprava v Poznani – Irisbus Citybus 18M – Irisbus Citelis 18M – Iveco Crossway – Karel II. Holý – Karel Holý – Ermentruda Orleánská
březen (63): Richilda z Provence – Iveco Crossway LE – Trolejbusová doprava ve Słupsku – Tubular Bells – Trolejbusová doprava ve Valbřichu – Hergest Ridge – Ludvík II. Koktavý – Ludvík II. – The Orchestral Tubular Bells – Ansgarda Burgundská – Adéla z Frioul – Škoda 21Ab – Trolejbusová doprava ve Varšavě – Virgin Records – Ludvík III. Francouzský – Richard Branson – Ommadawn – Ludvík III. – David Bedford – Tom Newman (hudebník) – Lindsay L. Cooper – Sally Oldfield – Vivian Stanshall – Steve Hillage – Lindsay Cooper – Terry Oldfield – Royal Philharmonic Orchestra – Andy Summers – Jabula – Pierre Moerlen – Paddy Moloney – Bridget St John – Incantations – Šablona:Mike Oldfield – Maddy Prior – Karloman II. Francouzský – Exposed (album, Mike Oldfield) – Boxed (album) – Mike Oldfield's Single – Don Alfonso – In Dulci Jubilo (skladba, Mike Oldfield) – Portsmouth (skladba, Mike Oldfield) – William Tell Overture – Cuckoo Song – Take 4 – Platinum (album, Mike Oldfield) – QE2 – David Hentschel – Guy Barker – Morris Pert – Maggie Reilly – Diskografie Mika Oldfielda – Trolejbusová doprava ve Vratislavi – Impressions (album, Mike Oldfield) – Guilty – Městská autobusová doprava v Bratislavě – Blue Peter (skladba) – Arrival (skladba) – Sheba – The Singles (EP, Mike Oldfield) – Mike Oldfield's Wonderland – Music Wonderland – Episodes (album)
duben (49): Five Miles Out – Carl Palmer – Rick Fenn – Graham Broad – Crises – Phil Spalding – Simon Phillips – Jon Anderson – Discovery (album, Mike Oldfield) – Barry Palmer – Five Miles Out (píseň) – Family Man (píseň, Mike Oldfield) – The Mike Oldfield EP – Mistake (píseň, Mike Oldfield) – Moonlight Shadow – Shadow on the Wall – Crime of Passion (píseň, Mike Oldfield) – To France – Tricks of the Light – The Killing Fields (album) – Preston Heyman – Eberhard Schoener – Islands (album, Mike Oldfield) – Michael Cretu – Geoff Downes – Anita Hegerland – Bonnie Tyler – Kevin Ayers – Jim Price – Andy Mackay – Mickey Simmonds – Micky Moody – Max Bacon – The Complete Mike Oldfield – Earth Moving – Adrian Belew – Carol Kenyon – Chris Thompson – Carl Wayne – Étude – Pictures in the Dark – Aled Jones – Shine (píseň, Mike Oldfield) – In High Places (píseň) – Otakar Diblík – Islands (píseň, Mike Oldfield) – The Time Has Come (píseň, Mike Oldfield) – Flying Start – Magic Touch
květen (70): Earth Moving (píseň) – Innocent (píseň, Mike Oldfield) – Holy (píseň) – The Essential Mike Oldfield – The Wind Chimes – Amarok (album, Mike Oldfield) – Janet Brown – Heaven's Open – Sylvia Mason-James – Dolly James – Debi Doss – Heaven's Open (píseň) – Gimme Back – Tubular Bells II – Susannah Melvoin – Jamie Muhoberac – Trevor Horn – Sentinel (skladba) – Tattoo (skladba) – The Bell – Billy Connolly – Tubular Bells II (video) – Otto Waalkes – John Gordon Sinclair – Hibernaculum – Let There Be Light (píseň) – Elements – The Best of Mike Oldfield – Elements: 1973–1991 – Elements – The Best of Mike Oldfield (video) – Voyager (album, Mike Oldfield) – Women of Ireland (skladba) – XXV: The Essential – Cara Dillon – Amar – Man in the Rain – Far Above the Clouds – Tubular Bells III (video) – Jody Linscott – Pepsi DeMacque – The Millennium Bell – Góta Jašiki – Miriam Stockley – The Art in Heaven Concert – Tr3s Lunas – To Be Free (píseň, Mike Oldfield) – Thou Art in Heaven – The Best of Tubular Bells – Collection (album, Mike Oldfield) – Tubular Bells 2003 – Light + Shade – Exposed (video) – Christopher von Deylen – Carrie Melbourne – Live at Montreux 1981 – The Platinum Collection (album, Mike Oldfield) – Music of the Spheres (album, Mike Oldfield) – Karl Jenkins – Lang Lang – Spheres (skladba) – The Sallyangie – Children of the Sun – Terry Cox – Two Ships – Child of Allah – Šablona:Autobusy SOR – SOR B 7,5 – SOR BN 10,5 – SOR C 7,5 – SOR C 10,5 – SOR CN 9,5
červen (36): SOR NB 18 – SOR LC 9,5 – SOR LH 9,5 – SOR LC 10,5 – SOR LH 10,5 – SOR LH 12 – Trolejbusová doprava ve Vídni – Trolejbusová doprava v Judenburgu – Trolejbusová doprava v Innsbrucku – Trolejbusová doprava v Klagenfurtu am Wörthersee – Trolejbusová doprava ve Štýrském Hradci – Trolejbusová doprava v Linci – Trolejbusová doprava v Salcburku – SOR TN 12 – Nákladní trolejbus – Solaris Urbino 9 – Šablona:Autobusy Solaris – Solaris Urbino 10 – Solaris Urbino 12 – Solaris Urbino 15 – Solaris Urbino 18 – Solaris Urbino 12 LE – Trolejbusová doprava v Esslingenu – Trolejbusová doprava v Lipsku – Trolejbusová doprava ve Cvikově – Trolejbusová doprava v Geře – Trolejbusová doprava v Greizu – Trolejbusová doprava v Drážďanech – Trolejbusová doprava ve Výmaru – Karské moře – Trolejbusová doprava v Erfurtu – Trolejbusová doprava v Postupimi – Trolejbusová doprava v Magdeburku – Trolejbusová doprava v Berlíně – Solaris Urbino 15 LE – Trolejbusová doprava v Hoyerswerdě
červenec (17): Městská elektrická dráha Královských Vinohrad – Šablona:Autobusy TEDOM – TEDOM Kronos 122 – TEDOM C 12 – TEDOM L 12 – Karosa A 30 – Šablona:Vlečné vozy Karosa – Sodomka RPA – Sodomka PRK 6 – Sodomka DR 6 – Sodomka PRK 4 – Sodomka DM 4 – Karosa D 4 – Karosa B 40 – Karosa LP 30 – Škoda 28Tr – Místní dráha Brno–Líšeň
srpen (17): Jelcz PO-1 – Trolejbusová doprava v Debrecínu – Trolejbusová doprava v Segedíně – Karel III. Francouzský – Frederuna – Edwiga z Wessexu – Karel III. – Ludvík IV. Francouzský – Gerberga Saská – Ludvík IV. – Lothar Francouzský – Lothar – Emma Italská – Ludvík V. Francouzský – Adléta z Anjou – Trolejbusová doprava v Budapešti – Městská autobusová doprava ve Vyškově
září (15): Zkušební trolejbusová trať Ostrov–Jáchymov – Richard Wright – Wet Dream – Snowy White – Mel Collins – Broken China – Anthony Moore – Tim Renwick – Dominic Miller – Pino Palladino – Manu Katché – Kate St John – Zee – Identity (album) – Cönfüsiön
říjen (8): Seznam lanových drah v Česku – VarioLF3/2 – Lanová dráha Pec pod Sněžkou – Hnědý vrch – Lanová dráha Punkevní jeskyně – Macocha – Lanová dráha Krasetín – Kleť – Lanová dráha Velká Úpa – Portášovy Boudy – The Complete Tubular Bells – Lanová dráha Horní Hanychov – Skalka
listopad (12): Tramvajová trať Komenského náměstí – Masarykova čtvrť, náměstí Míru – Seznam tramvajových tratí v Brně – Lanová dráha Ramzová – Šerák – Lanová dráha Jáchymov – Klínovec – Lanová dráha Oldřichovice – Javorový – Lanová dráha Bohosudov – Komáří vížka – Nick Mason's Fictitious Sports – Carla Bley – Robert Wyatt – Profiles – Lie for a Lie – Tramvajová trať Moravské náměstí – Česká – Nové sady
prosinec (26): Šablona:Syd Barrett – The Madcap Laughs – Barrett (album) – Stars (britská hudební skupina) – The Peel Session (album, Syd Barrett) – The Radio One Sessions (album, Syd Barrett) – Octopus (skladba) – Syd Barrett (album) – Opel (album) – Octopus: The Best of Syd Barrett – Crazy Diamond – The Best of Syd Barrett: Wouldn't You Miss Me? – Bob Klose – Westwood – Šablona:David Gilmour – David Gilmour (album) – Rick Wills – Joker's Wild – There's No Way Out of Here – About Face – Jeff Porcaro – Steve Winwood – Bob Ezrin – Sam Brown (zpěvačka) – Blue Light (David Gilmour) – Šablona:Infobox - tramvaj
Čtvrtý rok: 2009
[editovat | editovat zdroj]leden (58): Love on the Air – David Gilmour Live 1984 – Mick Ralphs – David Gilmour in Concert – Durga McBroom – Claudia Fontaine – Dick Parry – Polly Samson – On an Island – Graham Nash – Guy Pratt – Phil Manzanera – Astoria (nahrávací studio) – On an Island (skladba) – Smile (David Gilmour) – Arnold Layne (David Gilmour) – Remember That Night – Steve DiStanislao – Jon Carin – Live in Gdańsk – Šablona:Roger Waters – 2009 v hudbě – The Pros and Cons of Hitch Hiking (skladba) – Every Stranger's Eyes – Katie Kissoon – Ron Geesin – Music from The Body – When the Wind Blows (album) – The Bleeding Heart Band – Radio K.A.O.S. – Paul Carrack – Ian Ritchie – Andy Fairweather-Low – Radio Waves – Sunset Strip (skladba) – Who Needs Information – The Tide Is Turning (After Live Aid) – Radio K.A.O.S. (video) – Another Brick in the Wall (Roger Waters) – The Tide Is Turning – The Wall – Live in Berlin (video) – Amused to Death – What God Wants, Part 1 – Three Wishes (skladba) – The Bravery of Being Out of Range – P. P. Arnold – In the Flesh – Live – Flickering Flame: The Solo Years Volume 1 – To Kill the Child/Leaving Beirut – Hello (I Love You) – Železniční doprava v Integrovaném dopravním systému Jihomoravského kraje – Motorový vůz 843 – Tramvajová trať Mendlovo náměstí – Šilingrovo náměstí – náměstí Svobody – Řídicí vůz Bftn791 ČD – Vůz Btn753 ČD – Šablona:ŽSV XI Hrušovany nad Jevišovkou – Podúsek 1./XI. Šatov – Vůz Btn752 ČD
únor (19): Podúsek 2./XI. Hevlín – Motorové vozy 852 a 853 – Podúsek 3./XI. Mikulov – Řídicí vůz Bfbrdtn794 ČD – Mistrovství světa v rychlobruslení – Podúsek 4./XI. Dolní Morava – Světový pohár v rychlobruslení 2008/2009 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji žen – Podúsek 5./XI. Horní Dyje – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji 2009 – Motorové vozy 850 a 851 – Kotas – Zemský dům – Andrea Jirků – Motorový vůz 830 – Motorový vůz 831 – Mistrovství světa v rychlobruslení na jednotlivých tratích 2009 – Hipgnosis – Motorová jednotka 840
březen (15): Sixteen – Motorová jednotka 813 – Motorový vůz 812 ZSSK – Motorový vůz 811 ZSSK – Řídicí vůz 912 ZSSK – Řídicí vůz Bfbdtanx792 ČD – Motorový vůz 809 – Motorový vůz Uerdingen – Motorový vůz 805.9 – Motorový vůz Dm12 – Královopolská – Motorový vůz 892 – Seznam českých a slovenských motorových vozů a jednotek – Motorový vůz M 144.0 – Motorový vůz M 263.0
duben (11): Motorový vůz M 131.2 – Motorový vůz M 21.0 – Motorový vůz M 274.0 – Motorový vůz M 11.0 – Distant Bells – Motorový vůz M 10.0 – Motorový vůz M 120.1 – Motorový vůz M 120.0 – Sbírka vozidel MHD Dopravního podniku Ostrava – Motorový vůz M 120.3 – Motorový vůz M 120.5
květen (15): SOR CN 8,5 – SOR NC 18 – Motorový vůz M 130.1 – Motorový vůz M 130.2 – Motorový vůz M 130.4 – Motorový vůz M 132.0 – Motorový vůz M 133.0 – Motorový vůz M 134.0 – Motorový vůz M 140.2 – Lanová dráha Ráztoka – Pustevny – Arnold Layne – See Emily Play – Apples and Oranges – It Would Be So Nice – Point Me at the Sky
červen (19): The Best of the Pink Floyd – Masters of Rock (rozcestník) – Another Brick in the Wall Part 2 – Money (skladba 1981) – When the Tigers Broke Free – The First XI – Not Now John – The Final Cut (video) – Works – Learning to Fly – On the Turning Away – One Slip – Delicate Sound of Thunder (video) – Shine On (album, Pink Floyd) – Shine On – The Early Singles – Take It Back – High Hopes (píseň, Pink Floyd)
červenec (4): London '66–'67 – 1967: The First Three Singles – Seznam hlav států v roce 2009 – Diskografie Pink Floyd
srpen (7): Seznam ředitelů Úřadu pro zahraniční styky a informace – The Mike Oldfield Collection 1974–1983 – Wish You Were Here (rozcestník) – Tramvajová trať Moravské náměstí – náměstí Svobody – Hlavní nádraží – Seznam ředitelů Bezpečnostní informační služby – Pešť – Koněspřežná tramvaj v Brně
září (14): Parní tramvaj v Brně – Brněnská společnost místních drah – John Adams (rozcestník) – Satra III – Satra – M&M – Harry Potter a Relikvie smrti – část 1 – Barnodaj (album) – Šablona:Progres 2 – Otakar Petřina – Mauglí (album) – Prám z trámů – Klíč k poznání – Hynek Žalčík
říjen (37): Roentgen 19'30 – Píseň o jablku – Dialog s vesmírem (EP) – Šablona:Tramvaje KOS & Pragoimex – Emanuel Sideridis – Jan Sochor (hudebník) – Daniel Forró – Karel Horký – Člověk stroj – Muž, který se podobá odvrácené straně Měsíce – Třetí kniha džunglí – The Third Book of Jungle – Diskografie Progres 2 – Miloš Morávek – Mozek (album) – Nech je být – Kdo je tam? – Máš svůj den – Peter Peteraj – Už nemluví – Změna! – Moja najzlatejšia lýra/Jdi a otevři dveře – Aleš Bajger – Pavel Pelc – Otrava krve (album) – Pavla Střechová – Dalibor Dunovský – Mirek Sova – Milan Nytra – Ivan Manolov – Borek Nedorost – Dialog s vesmírem /live/ – Mozek/Změna – Zdeněk Kluka – Progres Story 1968–2008 – Progres Story 1968–2008 (video) – Chicagská škola
listopad (8): Seznam klášterů v Brně – Minometný srub – Světový pohár v rychlobruslení 2009/2010 – Heerenveen – Stephanie Beckertová – Šablona:Infobox - rychlobruslař – Masako Hozumiová – Daniela Anschützová-Thomsová
prosinec (17): Seznam náměstí v Brně – Eric Woolfson – Šablona:Dálnice v Česku – SBB – Emil Kopřiva – Jan Seidl – Jan Seidl (hudebník) – Šablona:Futurum – Futurum (hudební skupina) – Juliet – Superměsto – Ostrov Země – Jedinečná šance (skladba) – Jedinečná šance – Ostrov Země/Jedinečná šance – 25. narozeniny – 25. narozeniny (video)
Pátý rok: 2010
[editovat | editovat zdroj]leden (28): Jiří Jelínek – Esslingen am Neckar – Iveco Czech Republic – Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2010 – Elektrické lokomotivy Škoda – Abd ar-Rahmán III. – DeForest Kelley – James Doohan – George Takei – Walter Koenig – Nichelle Nicholsová – Majel Barrettová – Grace Lee Whitneyová – Seznam vesnických památkových zón v Česku – Škoda 33E – Škoda 47E – Škoda 57E – Škoda 78E – Mark Lenard – Seznam vesnických památkových rezervací v Česku – Motorové vozy Škoda – USS Enterprise (NCC-1701-A) – USS Enterprise (NCC-1701-B) – USS Enterprise (NCC-1701-C) – USS Enterprise (NCC-1701-D) – USS Enterprise (NCC-1701-E) – Enterprise (Star Trek) – Enterprise (NX-01)
únor (12): Třída Ambassador – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2010 – Richmond (Britská Kolumbie) – Petr Novák (trenér) – Bronz (hudební skupina) – Tomcat – Lokomotiva ČME3 – Mistrovství České republiky v rychlobruslení – Mistrovství světa v rychlobruslení juniorů – Seznam medailistek na mistrovství Evropy v rychlobruslení – víceboj – Mistrovství Evropy v rychlobruslení – Rychlobruslení na zimních olympijských hrách
březen (46): Skeleton na Zimních olympijských hrách 2010 – Diskografie King Crimson – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2010 – 1500 metrů ženy – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2010 – stíhací závod družstev ženy – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2010 – 1000 metrů ženy – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2010 – 500 metrů ženy – Clara Hughesová – Kristina Grovesová – Ireen Wüstová – Spěchá se, spěchá – Poprvé v Praze – Zimní království – The Best of... – Laurine van Riessenová – Annette Gerritsenová – Christine Nesbittová – Jenny Wolfová – Wang Pej-sing – I Sang-hwa – Peter Sinfield – Michael Giles – Ian McDonald (hudebník) – In the Wake of Poseidon – Peter Giles – Keith Tippett – Gordon Haskell – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu žen – Mistrovství světa v rychlobruslení juniorek – Lizard (album) – Andy McCulloch – Islands (album, King Crimson) – Ian Wallace (bubeník) – Earthbound (album, King Crimson) – Severská kombinace na Zimních olympijských hrách 2010 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji 2010 – Larks' Tongues in Aspic – Jamie Muir – Mistrovství světa v rychlobruslení juniorů 2010 – Husovický tunel – Starless and Bible Black – David Cross (hudebník) – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu 2010 – Red (album, King Crimson) – Richard Palmer-James – USA (album, King Crimson) – A Young Person's Guide to King Crimson
duben (48): Discipline (album, King Crimson) – Beat (album, King Crimson) – Chapman Stick – Three of a Perfect Pair – The Compact King Crimson – Heartbeat: The Abbreviated King Crimson – Frame by Frame: The Essential King Crimson – The Great Deceiver (album, King Crimson) – Sleepless: The Concise King Crimson – VROOOM – Warr guitar – Trey Gunn – Pat Mastelotto – THRAK – B'Boom: Live in Argentina – THRaKaTTaK – LeVar Burton – Epitaph (album, King Crimson) – Brent Spiner – The Night Watch – Michael Dorn – Gates McFaddenová – Absent Lovers: Live in Montreal – Denise Crosbyová – Cirkus: The Young Persons' Guide to King Crimson Live – Wil Wheaton – John de Lancie – Colm Meaney – The ConstruKction of Light – Rosalind Chaová – Dwight Schultz – Diana Muldaurová – Patti Yasutakeová – Michelle Forbesová – Heavy ConstruKction – Level Five – VROOOM VROOOM – Happy with What You Have to Be Happy With – Ladies of the Road – The Power to Believe – EleKtriK: Live in Japan – The 21st Century Guide to King Crimson – Volume One – 1969–1974 – The 21st Century Guide to King Crimson – Vol. 2 – 1981–2003 – The Condensed 21st Century Guide to King Crimson – Gavin Harrison – King Crimson Collector's Club – Keith Emerson – Tramvajová doprava v Brně (1900–1918)
květen (9): Královská kaple (Brno) – Inzell – Josef Merhaut – Van Hool – Krohův rodinný dům – Kudelův rodinný dům – Steinův rodinný dům – Jindřich Kumpošt – Kumpoštova vila
červen (19): Poláškova vila – Patočkova vila – Psotova vila – Pavlíčkův rodinný dům – Šablona:Lodě DPMB – Gladius (loď) – Mír (loď, 1957) – Svoboda (loď) – Malše (loď) – Žilina (loď) – Karel Kuča – Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie (Brno-Soběšice) – Kostel svatého Jana Nepomuckého (Brno) – Kostel svatého Jana Křtitele a svatého Jana Evangelisty (Brno-město) – Děkanát Brno – Husův sbor (Brno-Královo Pole) – Husův sbor (Brno-Tuřany) – Chrám Spasitele (Brno) – Evangelický kostel (Brno-Židenice)
červenec (5): Podúsek Komárno – Šablona:ŽS 21 Bratislava – Kněžna Libuše (film) – Batista – Podúsek Bratislava
srpen (9): Tramvaje Škoda – Dvořákova vila (Brno) – Seznam postav v komiksech Tintinova dobrodružství – Dialog s vesmírem /studio & live/ – Mark Hughes – Gmünd (Dolní Rakousy) – Jiří Růžek – Lípa v Kamenici nad Lipou – Železniční trať Jindřichův Hradec – Nová Bystřice
září (14): Karakum – Zefram Cochrane – 101 dalmatinů – Železniční trať Jindřichův Hradec – Obrataň – Andy Bown – Nevidzany – Šablona:Infobox - koncertní turné – The Pros and Cons of Hitch Hiking (turné) – Radio K.A.O.S. (turné) – In the Flesh (turné) – Lutherstadt Eisleben – Star Trek: Phase II – The Dark Side of the Moon Live – Železniční trať Kuřim – Veverská Bítýška
říjen (30): Barva kouzel (film) – The Colour of Magic – SČ 600 – Metallic Spheres – Básníci na ulici – Dálnice A2 (Rakousko) – Dálnice A3 (Rakousko) – Dálnice A4 (Rakousko) – A3 – A5 – Dálnice A6 (Rakousko) – A6 – Dálnice A8 (Rakousko) – A7 – A8 – Dálnice A9 (Rakousko) – A9 – Dálnice A10 (Rakousko) – Dálnice A11 (Rakousko) – Dálnice A12 (Rakousko) – Dálnice A13 (Rakousko) – Dálnice A14 (Rakousko) – Dálnice A21 (Rakousko) – Dálnice A22 (Rakousko) – Dálnice A23 (Rakousko) – Dálnice A24 (Rakousko) – Dálnice A25 (Rakousko) – Dálnice A26 (Rakousko) – An Introduction to Syd Barrett – Císařsko-královské státní dráhy
listopad (19): Ilona Burgrová – Edita Šujanová – Veronika Bortelová – Ivana Večeřová – Tereza Krakovičová – Petra Kulichová – Markéta Bednářová – Lubor Blažek – Hřebečský tunel – Norman Lovett – Světový pohár v rychlobruslení 2010/2011 – Hattie Hayridgeová – Škoda 19T – Chloë Annettová – Cindy Klassenová – Vladimír Kopecký – Jilleanne Rookardová – Eriko Išinová – Seznam kaplí v Brně
prosinec (25): ECM – Seznam ras ve Star Treku – Jeffrey Hunter – Obihiro – Sean Kenney – Roger C. Carmel – Ricardo Montalbán – Laurel Goodwinová – John Hoyt – Peter Duryea – Adam Roarke – Nana Visitorová – René Auberjonois (herec) – René Auberjonois – Alexander Siddig – Armin Shimerman – Cirroc Lofton – Nicole de Boerová – Terry Farrellová – Schrattenbachův palác – Dům pánů z Kunštátu – Belkommunmaš – Captain Beefheart – The Wall Live (turné) – Tunel Hlinky
Šestý rok: 2011
[editovat | editovat zdroj]leden (12): Kleinův palác – Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2011 – Milan Sáblík – Robert Wise – Alexander Courage – Persis Khambattaová – Stephen Collins – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu 2011 – 1979 ve filmu – Nerealizované trolejbusy Škoda – Škoda 30Tr – Škoda 31Tr
únor (9): Brittany Schusslerová – Nicholas Meyer – Seznam dílů seriálu Jmenuju se Earl – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji 2011 – 1982 ve filmu – Bibi Beschová – Merritt Butrick – Paul Winfield – Mistrovství světa v rychlobruslení juniorů 2011
březen (6): Mistrovství světa v rychlobruslení na jednotlivých tratích 2011 – Šablona:Mistrovství světa v rychlobruslení na jednotlivých tratích – 1984 ve filmu – Robin Curtisová – Judith Andersonová – Christopher Lloyd
duben (22): Harve Bennett – Leonard Rosenman – 1986 ve filmu – Šablona:Infobox - trolejbus – Jane Wyattová – Robert Ellenstein – Karel Janský – Jane Wiedlinová – Madge Sinclairová – Catherine Hicksová – John Schuck – Brock Peters – Robert Beltran – Tim Russ – Robert Duncan McNeill – Roxann Dawsonová – Garrett Wang – Robert Picardo – Ethan Phillips – Jennifer Lienová – Seznam postav seriálu Star Trek: Vesmírná loď Voyager – 1989 ve filmu
květen (16): David Warner (herec) – Laurence Luckinbill – About Face (turné) – Cümbüş – On an Island Tour – 1991 ve filmu – Cliff Eidelman – Rosanna DeSoto – Kurtwood Smith – Paul Rossilli – Iman (modelka) – Iman – Leon Russom – Šablona:Seznam skladeb – Šablona:Seznam skladeb/Skladba – Live at Montreux
červen (24): Šablona:Quentin Tarantino — Cracovia — Nick's Boogie — Norman Smith (producent) — Norman Smith — Julia Dream — Jeffrey Combs — Rick Berman — Mistrovství Evropy v basketbalu žen 2011 — David Carson — Dennis McCarthy — 1994 ve filmu — Giles, Giles and Fripp — The Cheerful Insanity of Giles, Giles and Fripp — McDonald and Giles — Zora Škrabalová — Martin Moudrý — Scott Bakula — Jolene Blalocková — Connor Trinneer — Dominic Keating — Anthony Montgomery — John Billingsley — Linda Parková
červenec (2): Seznam postav seriálu Star Trek: Enterprise — Joel Goldsmith
srpen (23): 1996 ve filmu — Alfre Woodardová — James Cromwell — Alice Krigeová — 1998 ve filmu — Donna Murphyová — Anthony Zerbe — Max Grodénchik — Šablona:Farnosti Děkanátu Brno — Star Trek: Nová generace (knižní série) — Ronald D. Moore — Brannon Braga — 2002 ve filmu — Star Trek: Deep Space Nine (knižní série) — Jaderná elektrárna Three Mile Island — John Logan — Stuart Baird — Tom Hardy — Jude Ciccolella — Dina Meyerová — Star Trek: Voyager (knižní série) — Star Trek: Enterprise (knižní série) — Star Trek: Corps of Engineers
září (18): Letní paralympijské hry 2004 — Česko na Letních paralympijských hrách 2004 — Radim Běleš — Kateřina Coufalová — Veronika Foltová — Běla Třebínová — Martina Kniezková — Star Trek (knižní série) — Martin Kovář (plavec) — Miloš Makovský — Star Trek (filmová série) — Zisk a ztráta — Průnik (Star Trek: Stanice Deep Space Nine) — Šablona:Versailles -Philharmonic Quintet- — Kolaborant (Star Trek: Stanice Deep Space Nine) — Tribunál (Star Trek: Stanice Deep Space Nine) — Wire — Maquis
říjen (59): Discovery (album, Pink Floyd) — Why Pink Floyd...? — Dax — Tajemství kruhu — Okouzlení (Star Trek: Stanice Deep Space Nine) — Fascination — Second Skin — Minulý čas (Star Trek: Stanice Deep Space Nine) — Boj o život — Life Support — Srdce z kamene — Heart of Stone — Milan Kubala — Osud (Star Trek: Stanice Deep Space Nine) — Destiny — Roman Musil (atlet) — Martin Němec (atlet) — Martin Němec — Dar od Proroků — Marcel Pipek — Život je krásný (film, 1997) — Život je krásný — Rostislav Pohlmann — René Tauš — Michal Stefanu — František Glazar — Věštecké schopnosti — Předtucha (rozcestník) — Hlasy v hlavě — V říši za zrcadlem — Through the Looking Glass — ProjeKcts — Z neznámých důvodů — Live at the Jazz Café — Kostky jsou vrženy (Star Trek: Stanice Deep Space Nine) — Průzkumníci (Star Trek: Stanice Deep Space Nine) — Space Groove — Rodinná záležitost — Dny Shakaara — Světový pohár v rychlobruslení 2011/2012 — Live Groove — Aspekty osobnosti — Svébohy (tvrz) — Vnitřní nepřítel (Star Trek: Stanice Deep Space Nine) — Masque (album, ProjeKct Three) — Masque — West Coast Live — Heaven and Earth (album, ProjeKct X) — Heaven and Earth — Šablona:Ragbybox — East Coast Live — Velšská ragbyová reprezentace — Australská ragbyová reprezentace — Francouzská ragbyová reprezentace — A Scarcity of Miracles — Tintinova dobrodružství (film) — Jakko Jakszyk — Cuknštejn — Čížkrajice (tvrz)
listopad (23): Andrew Robinson — Marc Alaimo — Louise Fletcherová — Wallace Shawn — Skleněný dům — Vídeň (loď) — Utrecht (loď) — Lokomotiva 716 — Jorien Voorhuisová — Heather Bergsmaová — Šablona:Světový pohár v rychlobruslení — Claudia Pechsteinová — Česká ragbyová reprezentace — Fimfárum 2 — Fimfárum Jana Wericha — Světový pohár v rychlobruslení 2007/2008 — Diane Valkenburgová — Baselga di Piné — Lokomotiva 381 — Renate Groenewoldová — Katrin Mattscherodtová — Anni Friesingerová-Postmaová — Paulien van Deutekomová
prosinec (43): Šablona:Slovenské lokomotivy — Fugazi — Cena Oscara Mathisena — Klobenstein — Vodní nádrž Pilská — Martina Růžičková — Mistrovství světa v silniční cyklistice 2011 — Gunda Niemannová-Stirnemannová — Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2009 — Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2008 — Juliánov — Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2007 — Lokomotiva 715 — Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2006 — Seznam medailistů na mistrovství Evropy v rychlobruslení – víceboj — Mistrovství světa v rychlobruslení juniorů 2006 — Mistrovství světa v rychlobruslení na jednotlivých tratích 2008 — Mistrovství světa v rychlobruslení na jednotlivých tratích 2007 — Michael O'Hare — Claudia Christianová — Jerry Doyle — Richard Biggs — Andrea Thompsonová — Bill Mumy — Robert Rusler — Jason Carter — Julie Caitlin Brownová — Mary Kay Adamsová — Spin-off — Jeff Conaway — Tracy Scogginsová — Patricia Tallmanová — Stephen Furst — Andreas Katsulas — Peter Jurasik — Bruce Boxleitner — Mira Furlanová — Žízeň (album) — Šablona:Pražský výběr — Výběr (album) — Pražský výběr (album) — Běr — Vymlácený rockový palice
Sedmý rok: 2012
[editovat | editovat zdroj]leden (47): Meditace (album) – Šablona:Blue Effect – Kingdom of Life – Nová syntéza (album) – Nová syntéza 2 – Modrý efekt & Radim Hladík – Svitanie – Letní paralympijské hry 2012 – Svět hledačů – 33 (album, M. Efekt) – 33 (rozcestník) – Beatová síň slávy (album, Blue Effect) – Live (album, Blue Effect) – Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2012 – The Blue Effect (EP) – 1969–1989 Alba & singly & bonusy – Diskografie Blue Effect – Seznam trolejbusových linek v Brně – Kuširo – Roseville (Minnesota) – Kim Ju-lim – Oldřich Veselý – Šablona:Synkopy 61 – Xantipa (album) – Formule 1 (album) – Sluneční hodiny (album) – Křídlení – Zrcadla – Flying Time – 25 let Synkop: Výběr z let 1966–1974 – Dlouhá noc – Válka je vůl (The Best of) – Válka je vůl (Vol. 2): Hity 1967–1979 – Válka je vůl (Vol. 3): Nevydané hity & rarity – Stargate (rozcestník) – Zrcadla/Dlouhá noc – Festival-Xantipa-Formule 1 – Festival (EP) – Synkopy 61 (EP, 1970) – Synkopy 61 (EP, 1968) – Diskografie Synkop 61 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu 2012 – Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2005 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu mužů – Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2004 – Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2003 – My děti ze stanice Zoo (film)
únor (30): Řídicí vůz ABfbrdtn795 ČD – Live & Life 1966–2008 – Acoustic/Time – Železniční trať Hrušovany u Brna – Židlochovice – Jü Ťing – Čang Chung – Letiště Vodochody – Sherlock – Gary Cole – David Allen Brooks – Peter Woodward – Marjean Holdenová – Carrie Dobrová – Zimní olympijské hry mládeže 2012 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji 2012 – Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2002 – Marrit Leenstraová – Šablona:Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji – Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2001 – Wieteke Cramerová – Šablona:MonumNet – Mistrovství světa v rychlobruslení na jednotlivých tratích 2005 – Mistrovství světa v rychlobruslení na jednotlivých tratích 2004 – Mistrovství světa v rychlobruslení na jednotlivých tratích 2003 – Mistrovství světa v rychlobruslení na jednotlivých tratích 2001 – Tamlyn Tomitová – Johnny Sekka – John Fleck (herec) – Paul Hampton – Blaire Baronová
březen (23): Mistrovství světa v rychlobruslení juniorů 2012 – Šablona:Mistrovství světa v rychlobruslení juniorů – Greg Garcia – Vychovávat Hope – Seznam dílů seriálu Vychovávat Hope – Stropní pancéřové prvky v československém opevnění – Babylon 5: Vesmírný sumit – Šablona:Babylon 5 – Christopher Franke – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji 2008 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji 2007 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji 2006 – Szigliget – Šablona:Infobox - díl seriálu Dr. House/sedmá řada – Šablona:Infobox - díl seriálu Dr. House/šestá řada – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji 2005 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji 2004 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji 2003 – Mistrovství světa v rychlobruslení na jednotlivých tratích 2012 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji 2002 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji 2001 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji mužů – Vláda Roberta Fica
duben (22): Mistrovství světa v rychlobruslení juniorů 2005 – Mistrovství světa v rychlobruslení juniorů 2004 – Mistrovství světa v rychlobruslení juniorů 2003 – Mistrovství světa v rychlobruslení juniorů 2002 – Mistrovství světa v rychlobruslení juniorů 2001 – Mistrovství světa v rychlobruslení juniorů 2007 – Mistrovství světa v rychlobruslení juniorů 2008 – Kokino (naleziště) – Mistrovství světa v rychlobruslení juniorů 2009 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu 2009 – Šablona:Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu 2008 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu 2007 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu 2006 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu 2005 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu 2004 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu 2003 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu 2002 – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu 2001 – Neopak – Světový pohár v rychlobruslení 2005/2006 – Světový pohár v rychlobruslení 2004/2005
květen (91): Cesta válečníka – Světový pohár v rychlobruslení 2003/2004 – Světový pohár v rychlobruslení 2002/2003 – Světový pohár v rychlobruslení 2001/2002 – Světový pohár v rychlobruslení 2000/2001 – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2010 – 500 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2010 – 1000 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2010 – 1500 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2010 – 10 000 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2010 – stíhací závod družstev muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2006 – 500 metrů muži – Šablona:Rychlobruslení na ZOH 2006 – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2006 – 1000 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2006 – 1500 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2006 – 5000 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2006 – 10 000 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2006 – stíhací závod družstev muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2006 – 500 metrů ženy – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2006 – 1000 metrů ženy – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2006 – 1500 metrů ženy – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2006 – 3000 metrů ženy – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2006 – 5000 metrů ženy – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2006 – stíhací závod družstev ženy – Šablona:Rychlobruslení na ZOH 2002 – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2002 – 500 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2002 – 1000 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2002 – 1500 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2002 – 5000 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2002 – 10 000 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2002 – 500 metrů ženy – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2002 – 1000 metrů ženy – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2002 – 1500 metrů ženy – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2002 – 3000 metrů ženy – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2002 – 5000 metrů ženy – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2002 – Šablona:Sporty na ZOH 2006 – Šablona:Sporty na ZOH 2002 – Šablona:Sporty na ZOH 1998 – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 1998 – Marianne Timmerová – Světlana Žurovová – Wang Man-li – Žen Chuej – Gretha Smitová – Sabine Völkerová – Jennifer Rodriguezová – Chris Wittyová – Monique Garbrechtová-Enfeldtová – Catriona LeMayová-Doanová – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 1994 – Ljudmila Prokaševová – Susan Auchová – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 1992 – Tomomi Okazakiová – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 1988 – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 1984 – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 1980 – Šablona:Sporty na ZOH 1980 – Šablona:Sporty na ZOH 1984 – Šablona:Sporty na ZOH 1988 – Šablona:Sporty na ZOH 1992 – Šablona:Sporty na ZOH 1994 – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 1976 – Šablona:Sporty na ZOH 1976 – The Last Rebel – Endangered Species (album, Lynyrd Skynyrd) – Twenty (album, Lynyrd Skynyrd) – Edge of Forever – Christmas Time Again – Střední škola průmyslová a umělecká – Vicious Cycle – Elektrická jednotka 480 – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 1968 – Šablona:Sporty na ZOH 1968 – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 1964 – Šablona:Sporty na ZOH 1964 – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 1960 – Šablona:Sporty na ZOH 1960 – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 1956 – Šablona:Sporty na ZOH 1956 – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 1952 – Šablona:Sporty na ZOH 1952 – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 1948 – Šablona:Sporty na ZOH 1948 – Hudba lidu Čanki – Densé Ju – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 1936 – Šablona:Sporty na ZOH 1936 – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 1932 – Šablona:Sporty na ZOH 1932 – Gamagaj
červen (93): Ukopnutý palec – Hiromi Jamamotová – Světlana Bažanovová – Emese Hunyadyová – Světlana Fedotkinová – Jie Čchiao-po – Lé La – Anke Baierová-Loefová – Franziska Schenková – Bonnie Blairová – Faÿt – Heike Warnickeová – Seiko Hašimotová – Jacqueline Börnerová – Christa Ludingová – Gabi Zangeová – Andrea Ehrigová-Mitscherlichová – Yvonne van Gennipová – Seznam olympijských medailistek v rychlobruslení – Karin Enkeová – Natalja Petrusjovová – Natalja Glebovová – Beth Heidenová – Sabine Beckerová – Bjørg Eva Jensenová – Ria Visserová – Annie Borckinková – Sylvia Albrechtová – Leah Poulosová – Lisbeth Korsmová – Taťjana Averinová – Sheila Youngová – Galina Stěpanská – Cathy Priestnerová – Atje Keulenová-Deelstraová – Dianne Holumová – Stien Baasová-Kaiserová – Anne Henningová – Monika Pflugová – Vera Krasnovová – Ljudmila Titovová – Kaija Mustonenová – Ans Schutová – Mistrovství Asie v rychlobruslení – Mistrovství Asie v rychlobruslení mužů – Šablona:Mistrovství Asie v rychlobruslení – Mistrovství Asie v rychlobruslení žen – Carry Geijssenová – Jennifer Fishová – Mary Meyersová – Mistrovství Asie v rychlobruslení 2001 – Mistrovství Asie v rychlobruslení 2003 – Han Pchil-hwa – Valentina Steninová – Berta Kolokolcevová – Irina Jegorovová – Taťjana Sidorovová – Sequel – Eevi Huttunenová – Helena Pilejczyková – Elwira Seroczyńská – Tamara Rylovová – Helga Haaseová – Jeanne Ashworthová – Klara Gusevová – Natalja Dončenková – Lidija Skoblikovová – Lucille Opitzová – Shannon Rempelová – Jekatěrina Abramovová – Varvara Baryševová – Galina Lichačovová – Jekatěrina Lobyševová – Světlana Vysokovová – Nao Kodairaová – Maki Tabataová – Katarzyna Bachledová-Curuśová – Katarzyna Woźniaková – Luiza Złotkowská – Mistrovství Asie v rychlobruslení 2004 – Mistrovství Asie v rychlobruslení 2005 – Mistrovství Asie v rychlobruslení 2006 – Mistrovství Asie v rychlobruslení 2007 – Mistrovství Asie v rychlobruslení 2008 – Mistrovství Asie v rychlobruslení 2009 – Mistrovství Asie v rychlobruslení 2010 – Mistrovství Asie v rychlobruslení 2011 – Mistrovství Asie v rychlobruslení 2012 – Šablona:Trolejbusy SOR – Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení – Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení mužů – Šablona:Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení – Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení žen
červenec (17): Salome Jensová – Penny Johnsonová Jeraldová – Melanie Smithová (herečka) – Melanie Smithová – Cyia Battenová – Paul Dooley – Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení 2001 – Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení 2002 – Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení 2003 – Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení 2004 – Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení 2005 – Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení 2006 – Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení 2007 – Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení 2008 – Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení 2009 – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2012 – Sideris Tasiadis
srpen (73): Hannes Aigner – Daniele Molmenti – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2012 – C1 slalom muži – Šablona:Kanoistika na LOH 2012 – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2012 – K1 slalom muži – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2012 – C2 slalom muži – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2012 – K1 slalom ženy – Timothy Baillie – Etienne Stott – David Florence – Richard Hounslow – Maialen Chourrautová – Jessica Foxová – Émilie Ferová – Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení 2010 – Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení 2011 – Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení 2012 – Lenka Bartáková – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2008 – Filip Dvořák – Robin Bell – Michail Kuzněcov (kanoista) – Dmitrij Larionov – Michail Kuzněcov – Fabien Lefèvre – Alexander Grimm – Jana Blahová – Violetta Oblingerová-Petersová – Jacqueline Lawrencová – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2008 – C1 slalom muži – Šablona:Kanoistika na LOH 2008 – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2008 – C2 slalom muži – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2008 – K1 slalom muži – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2008 – K1 slalom ženy – Anton Yelchin – Bruce Greenwood – Karl Urban – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2004 – Nevídaní akademikové – Ondřej Raab – Irena Pavelková – Tomáš Indruch – Rebecca Giddensová – Helen Reevesová – Světový pohár ve vodním slalomu – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2004 – K1 slalom ženy – Šablona:Kanoistika na LOH 2004 – Campbell Walsh – Benoît Peschier – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2004 – K1 slalom muži – Obléknu si půlnoc – Marcus Becker – Stefan Henze – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2004 – C2 slalom muži – Stefan Pfannmöller – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2004 – C1 slalom muži – Anne-Lise Bardetová – Brigitte Guibalová – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2000 – Šablona:Sporty na LOH 2000 – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2000 – K1 slalom ženy – Šablona:Kanoistika na LOH 2000 – Pierpaolo Ferrazzi – Paul Ratcliffe – Thomas Schmidt – Tomáš Kobes – Jiří Prskavec starší – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2000 – K1 slalom muži – Krzysztof Kołomański – Michał Staniszewski – Juraj Minčík – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2000 – C2 slalom muži – Kanoistika na Letních olympijských hrách 2000 – C1 slalom muži
září (46): Česko na Letních paralympijských hrách 2012 – Kanoistika na Letních olympijských hrách 1996 – Šablona:Sporty na LOH 1996 – Kanoistika na Letních olympijských hrách 1996 – K1 slalom ženy – Šablona:Kanoistika na LOH 1996 – Marcela Sadilová – Dana Chladeková – Myriam Foxová-Jérusalmiová – Thomas Becker (kajakář) – Andraž Vehovar – Oliver Fix – Kanoistika na Letních olympijských hrách 1996 – K1 slalom muži – Luboš Hilgert (1960) – André Ehrenberg – Michael Senft – Frank Adisson – Sandra Forguesová – Kanoistika na Letních olympijských hrách 1996 – C2 slalom muži – Pavel Štercl – Petr Štercl – Pavel Janda – Patrice Estanguet – Kanoistika na Letních olympijských hrách 1996 – C1 slalom muži – Kanoistika na Letních olympijských hrách 1992 – Šablona:Sporty na LOH 1992 – Danielle Woodwardová – Elisabeth Michelerová-Jonesová – Zdenka Grossmannová – Kanoistika na Letních olympijských hrách 1992 – K1 slalom ženy – Šablona:Kanoistika na LOH 1992 – Jochen Lettmann – Sylvain Curinier – Pavel Přindiš – Kanoistika na Letních olympijských hrách 1992 – K1 slalom muži – Scott Strausbaugh – Joe Jacobi – Jan Petříček – Tomáš Petříček – Kanoistika na Letních olympijských hrách 1992 – C2 slalom muži – Juraj Ontko – Jakub Prüher – Jacky Avril – Gareth Marriott – Kanoistika na Letních olympijských hrách 1992 – C1 slalom muži – Zlatá Olešnice – TEDOM C 18
říjen (47): Duncan Regehr – Barry Jenner – Mistrovství světa v silniční cyklistice 2012 – Poklad Rudého Rackhama – E-band – Restart (album, E-band) – Kanoistika na Letních olympijských hrách 1972 – Šablona:Sporty na LOH 1972 – Magdalena Wunderlichová – Gisela Grothausová – Angelika Bahmannová – Bohumila Kapplová – Ludmila Polesná – Růžena Novotná – Kanoistika na Letních olympijských hrách 1972 – K1 slalom ženy – Šablona:Kanoistika na LOH 1972 – Harald Gimpel – Norbert Sattler – Siegbert Horn – Marián Havlíček – Vlastimil Ouředník – Kanoistika na Letních olympijských hrách 1972 – K1 slalom muži – Jean-Claude Olry – Jean-Louis Olry – Wilhelm Baues – Hans-Otto Schumacher – Rolf-Dieter Amend – Walter Hofmann – František Kadaňka – Antonín Brabec (kanoista) – Gabriel Janoušek – Milan Horyna – Zdeněk Měšťan – Ladislav Měšťan – Kanoistika na Letních olympijských hrách 1972 – C2 slalom muži – James McEwan – Reinhold Kauder – Reinhard Eiben – Petr Sodomka – Zbyněk Pulec – Kanoistika na Letních olympijských hrách 1972 – C1 slalom muži – Taxi (hudební skupina) – Taxi incl. Miloš Makovský – Restart – SOR TNB 12 – Jiří Pecka – Tramvajová doprava v Rijece
listopad (30): SOR TNB 18 – Jackie Brownová – Kill Bill 2 – Kill Bill (filmová série) – Auto zabiják – Mistrovství světa ve vodním slalomu – Šňupec – Tomáš Kučera – Mistrovství Evropy ve vodním slalomu – Světový pohár v rychlobruslení 2012/2013 – Mariska Huismanová – Chiara Simionatová – Tonny de Jongová – Constanze Moserová-Scandolová – Annette Carlénová-Karlssonová – Angela Haucková – Kjóko Šimazakiová – Süe Žuej-chung – Šihomi Šinjaová – Sajuri Ósugaová – Ulrike Adebergová – Mie Ueharaová – Annamarie Thomasová – Mihaela Dascăluová – Lia van Schieová – Laila Schou Nilsenová – Lidija Selichovová – Verné Lescheová – Marija Isakovová – Inga Voroninová
prosinec (45): Petr Směja – Margot Boerová – Sajuri Jošiiová – Anželika Kotjugová – Andrea Nuytová – Eriko Sanmijaová – Michal Polák (hudebník) – Edel Therese Høisethová – Oxana Ravilovová – Christine Aaftinková – Ruth Schleiermacherová – Ljubov Sadčikovová – Sylvia Burkaová – Vera Bryndzejová – Karin Kessowová – Nina Statkevičová – Lāsma Kaunisteová – Sofija Kondakovová – Rimma Žukovová – Chalida Ščegolejevová – Kit Kleinová – Jiří Rybář – Jan Čarvaš – Christmas Island – Ocean Island – Liniové ostrovy – Phoenixské ostrovy – Gilbertovy ostrovy – Pak Kun-hje – Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra – Akademické mistrovství světa v rychlobruslení 2012 – Thijsje Oenemaová – Sandra Zwolleová – Barbara de Loorová – Linda de Vriesová – Zkouška ohněm: McCoy – Odkud přicházejí stíny – Carla Zijlstraová – Elena Belciová-Dal Farraová – Nespoutaný Django – Pavel Pokorný (hudebník) – Nami Nemotová – Hiromi Ócuová – Isabell Ostová – Natalia Czerwonková – Akademické mistrovství světa v rychlobruslení
Osmý rok: 2013
[editovat | editovat zdroj]leden (31): Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2013 – Zdeněk Haselberger – Pavel Kulma – Mistrovství Asie v rychlobruslení 2013 – Jan Blokhuijsen – Håvard Bøkko – Samalog – Kostel Umučení svatého Jana Křtitele (Žumberk) – North Carolina State University – Žumberk (tvrz) – Apolena Veldová – Libor Hruška – Zdeněk Hruška – Jiří Schwarz (herec) – Neumark – Tomáš Juřička – Michal Holán – Jitka Moučková – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu 2013 – Teorie strun – Fúze – Hein Otterspeer – Pekka Koskela – Michel Mulder – Antigua – Barbuda – Svatý Kryštof (ostrov) – Nevis – Obce (Ochoz u Brna) – Kostel svatého Václava (Ochoz u Brna) – Římskokatolická farnost Ochoz u Brna – Proseč (Březina)
únor (84): Římskokatolická farnost Pozořice – Podolí (zámek, okres Brno-venkov) – Kostel svatého Jana Nepomuckého (Podolí) – Římskokatolická farnost Podolí u Brna – Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Pozořice) – Pozořice (zámek) – Silnice II/374 – Silnice II/383 – Silnice II/373 – Olomoucká radiála – Blanenské tunely – Šlapanice (zámek) – Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Šlapanice) – Scholasterie (Šlapanice) – Kostel Božského srdce Páně (Blažovice) – Kostel Povýšení svatého Kříže (Prace) – Silnice II/417 – Silnice II/418 – Kostel svatého Jana Křtitele (Telnice) – Kostel svatého Petra a Pavla (Újezd u Brna) – Evangelický kostel (Újezd u Brna) – Rychmanov – Šternov (Újezd u Brna) – Kostel Nejsvětější Trojice (Žatčany) – Těšany (zámek) – Kovárna v Těšanech – Kostel svatého Jiljí (Moutnice) – Rozářín – Kostel svaté Markéty (Měnín) – Třebomyslice (Žatčany) – Loučka (Rajhradice) – Jan Sochor – Kostel svatého Karla Boromejského (Opatovice) – Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Blučina) – Kostel svaté Barbory (Židlochovice) – Kostel Povýšení svatého Kříže (Židlochovice) – Evangelický kostel (Nosislav) – Kostel svatého Jakuba Staršího (Nosislav) – Nosislav (tvrz) – Kostel svatého Gotharda (Modřice) – Modřice (hrad) – Klášter sester těšitelek (Rajhrad) – Kostel Božského srdce Páně (Rajhrad) – Kostel svatého Vavřince (Vojkovice) – Mistrovství Severní Ameriky a Oceánie v rychlobruslení 2013 – Kostel Panny Marie Královny (Hrušovany u Brna) – Vila Viktora Bauera – Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Unkovice) – Kostel svatého Václava (Přísnotice) – Kostel Navštívení Panny Marie (Vranovice) – Kostel svatého Jana Křtitele (Přibice) – Kostel svatého Bartoloměje (Ivaň) – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji 2013 – Kostel svaté Anny (Pasohlávky) – Kostel svatého Linharta (Mušov) – Kostel svatého Jana Křtitele (Vlasatice) – Vlasatice (zámek) – Kostel svatého Václava (Troskotovice) – Bart Swings – Jekatěrina Šichovová – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2014 – Šablona:Sporty na ZOH 2014 – Silnice II/416 – Starý rybník (Pohořelice) – Slovácká vinařská podoblast – Velkopavlovická vinařská podoblast – Kostel svatého Jakuba Staršího (Pohořelice) – Leopoldsruhe – Mistrovství světa v rychlobruslení juniorů 2013 – Silnice II/396 – Kostel svatého Vavřince (Branišovice) – Branišovice (zámek) – Cvrčovice (zámek) – Kostel svatého Jakuba Staršího (Cvrčovice) – Kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů (Odrovice) – Kostel svaté Markéty (Loděnice) – Loděnice (zámek, okres Brno-venkov) – Kostel svatého Štěpána (Malešovice) – Hugo Schmeisser – Kostel svatého Bartoloměje (Medlov) – Kostel Nejsvětější Trojice (Bratčice) – Kupařovice (zámek) – Kostel Navštívení Panny Marie (Pravlov) – Lê Quý Đôn
březen (78): Červené stráně – Přísnotický les – Knížecí les – Chrám svaté Barbory (Dolní Kounice) – Kostel Panny Marie (Dolní Kounice) – Tubular Beats – Žebětín (přírodní památka) – Seznam kulturních památek v Újezdu u Brna – Seznam kulturních památek ve Šlapanicích – Seznam kulturních památek v Rajhradě – Kaple svatého Cyrila a Metoděje (Smolín) – Kaple Nanebevzetí Panny Marie (Mělčany) – Prštice (zámek) – Kostel svatého Šimona a Judy (Radostice) – Stegna – Kostel svatého Augustina (Syrovice) – Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie (Želešice) – Ořechovičky – Tikovice (Ořechov) – Bitva u Ořechova – Kostel svatého Jiří (Ořechov) – Kostel Všech svatých (Ořechov) – Šablona:Sporty na LOH 1988 – Šablona:Sporty na LOH 1984 – Šablona:Sporty na LOH 1980 – Šablona:Sporty na LOH 1976 – Šablona:Sporty na LOH 1968 – Šablona:Sporty na LOH 1964 – Šablona:Sporty na LOH 1960 – Šablona:Sporty na LOH 1956 – Šablona:Sporty na LOH 1952 – Šablona:Sporty na LOH 1948 – Šablona:Sporty na LOH 1936 – Šablona:Sporty na LOH 1932 – Šablona:Sporty na LOH 1928 – Šablona:Sporty na LOH 1924 – Šablona:Sporty na LOH 1920 – Šablona:Sporty na LOH 1912 – Šablona:Sporty na LOH 1908 – Šablona:Sporty na LOH 1904 – Šablona:Sporty na LOH 1900 – Leonardo – Kostel svatého Kříže (Nebovidy) – Kostel svatého Václava (Moravany) – Kostel Nejsvětější Trojice (Střelice) – Klášter sester dominikánek (Střelice) – Dietrichsteinský palác – Mistrovství světa v rychlobruslení na jednotlivých tratích 2013 – Denis Juskov – Ivan Skobrev – Shani Davis – Denis Kuzin – Jorrit Bergsma – Lotte van Beeková – Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Troubsko) – Kostel svatého Jakuba Staršího (Omice) – Troubsko (zámek) – Olga Fatkulinová – Brittany Boweová – Bob de Jong – Kostel svatého Martina z Tours (Zbýšov) – Kostel Narození Panny Marie (Neslovice) – Kostel svaté Kunhuty (Hlína) – Jan Smeekens – Džódži Kató – Kounické Předměstí – Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Ivančice) – Kostel Jednoty bratrské (Ivančice) – Ivančice (hrad) – Hrubšice (zámek) – Silnice II/394 – Silnice II/152 – Rozhledna Na Oklikách – Kostel svatého Petra a Pavla (Řeznovice) – Přírodní park Oslava – Kostel svatého Mikuláše (Oslavany) – Kostel Matky Boží (Oslavany) – Kostel Matky Boží
duben (34): Elektrárna Oslavany – Kostel svatého Jakuba Staršího (Čučice) – Kostel svaté Kateřiny Alexandrijské (Ketkovice) – Silnice II/393 – Kostel svatého Václava (Lukovany) – Kostel svatého Jana Křtitele (Vysoké Popovice) – Kostel svatého Jiljí (Zbraslav) – Zbraslav (hrad) – Silnice II/395 – Správní obvod obce s rozšířenou působností Ivančice – Správní obvod obce s rozšířenou působností Pohořelice – Kostel svatého Jana Křtitele a svatého Václava – Prelatura v Ostrovačicích – Kostel svatého Petra a Pavla (Říčany, okres Brno-venkov) – Kostel svatého Vavřince (Domašov) – Lesní Hluboké (zámek) – Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Svatoslav) – Správní obvod obce s rozšířenou působností Rosice – Kostel Nejsvětější Trojice (Lažánky) – Kostel svatého Mikuláše (Veverské Knínice) – Kostel svatého Jakuba Staršího (Veverská Bítýška) – Kostel svaté Markéty (Moravské Knínice) – Škoda Transportation – Železniční trať Žitava–Heřmanice – Kostel svaté Maří Magdalény (Kuřim) – Kuřim (zámek) – Svitavská radiála – Divadlo na Orlí – Stuttgart (loď) – Dallas (loď, 2012) – Kostel svatého Filipa a Jakuba (Lelekovice) – Klášter paulánů (Vranov) – Správní obvod obce s rozšířenou působností Šlapanice – Správní obvod obce s rozšířenou působností Kuřim
květen (39): Silnice II/386 – Kostel svatého Jiří (Čebín) – Kostel Povýšení svatého Kříže (Drásov) – Vohančice (zámek) – Klášter milosrdných sester brněnských (Žernůvka) – Kostel svatého Mikuláše (Deblín) – Deblín (hrad) – Kostel svatého Antonína Paduánského (Kuřimská Nová Ves) – Kostel Nejsvětější Trojice (Předklášteří) – Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Předklášteří, novogotický) – Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Předklášteří) – Křivoš – Babylón (rozhledna, okres Brno-venkov) – Kostel svatého Martina (Dolní Loučky) – Kostel svatého Jiljí (Újezd u Tišnova) – Újezd u Tišnova (hrad) – Skryje (hrad) – Silnice II/389 – Silnice II/391 – Kostel svatého Petra a Pavla (Žďárec) – Víckov (hrad) – VarioLF plus – Kostel svatého Jiří (Olší) – Trenckova rokle – Seznam kulturních památek v Kuřimi – Lokomotiva ČS4 – Správní obvod obce s rozšířenou působností Tišnov – Hotel Bílý koníček – Silnice II/379 – Silnice II/385 – Kostel svatého Petra a Pavla (Unín) – Přírodní park Lysicko – Přírodní park Svratecká hornatina – Silnice II/377 – Silnice II/415 – Kostel svatého Jakuba Staršího (Rašov) – Kostel svatého Stanislava (Osiky) – Fond ohrožených dětí – Dřevěný most (Černvír)
červen (17): Římskokatolická farnost Březí u Osové Bítýšky – Římskokatolická farnost Loděnice u Moravského Krumlova – Římskokatolická farnost Branišovice – Římskokatolická farnost Troskotovice – Římskokatolická farnost Vlasatice – Římskokatolická farnost Pasohlávky – Římskokatolická farnost Ivaň – Silnice II/387 – Silnice II/390 – Kostel svaté Kunhuty (Nedvědice) – Dřevěný most (Pernštejn) – Důl Rudý říjen Olší – Jiří Prskavec – Ondřej Karlovský – Jakub Jáně – Útvar pro odhalování organizovaného zločinu – Šablona:Infobox - golfista
červenec (16): Trolejbusy Škoda – Thomas Prinzhorn – Černobylská jaderná elektrárna – Mikuláš Ferjenčík – Železniční trať Havlíčkův Brod – Žďár nad Sázavou – Toivo Salonen – Igor Železovskij – André Hoffmann (rychlobruslař) – André Hoffmann – Ivar Ballangrud – Enrico Fabris – Åke Seyffarth – Roald Larsen – Nosound – Sol29 – The World Is Outside
srpen (44): Rudolf Zvolánek – Železniční viadukt v Mezihoří – Slow, It Goes – Most Míru (Dolní Loučky) – Železniční viadukt v Obřanech – Dřevěná lávka (Prudká) – Pitrův most – Kamenný most (Rosice) – Železniční viadukt u Střelic – Hjalmar Andersen – Jochem Uytdehaage – Jens Boden – Piet Kleine – Kees Verkerk – Fred Anton Maier – Dmitrij Dorofejev – Mark Tuitert – Clouds (EP) – Bernt Evensen – Uwe-Jens Mey – Leo Visser – Jurij Kondakov – Mathieu Giroux – Georg Krog – Lightdark – Kim Jun-man – Jan Pesman – Falko Zandstra – Oskar Olsen – Charles Jewtraw – John Farrell (rychlobruslař) – Jaakko Friman – Alexander Hurd – Leo Freisinger – Sigurd Moen – Willy Logan – Birger Wasenius – Charles Mathiesen – A Sense of Loss – Eddie Murphy (rychlobruslař) – Irving Jaffee – Antero Ojala – Frank Stack – Max Stiepl
září (110): INS Vikrant (R11) – Šablona:Indické letadlové lodě – USS Ronald Reagan (CVN-76) – USS Harry S. Truman (CVN-75) – USS John C. Stennis (CVN-74) – USS George Washington (CVN-73) – USS George Washington – USS United States – USS Abraham Lincoln – USS Theodore Roosevelt (CVN-71) – USS Theodore Roosevelt – The Northern Religion of Things – USS Carl Vinson (CVN-70) – USS Dwight D. Eisenhower (CVN-69) – USS Nimitz (CVN-68) – Rojetínský hadec – Thomas Byberg – Kenneth Bartholomew – Robert Fitzgerald – Finn Helgesen – Arne Johansen – Gordon Audley – Donald McDermott – Ken Henry – Alv Gjestvang – Rafael Grač – USS Gerald R. Ford (CVN-78) – Jevgenij Grišin (rychlobruslař) – William Disney – Odd Lundberg – Sverre Farstad – USS John F. Kennedy – USS America – Roald Aas – Wim van der Voort – Jurij Michajlov – Boris Stenin – Göthe Hedlund – Reidar Liaklev – Sverre Ingolf Haugli – Kees Broekman – USS Constellation – USS Kitty Hawk – USS Independence (CV-62) – USS Independence – USS Ranger (CV-61) – USS Ranger – USS Saratoga (CV-60) – USS Saratoga – USS Wright (CVL-49) – USS Saipan (CVL-48) – USS Saipan – USS Wright – USS Philippine Sea (CV-47) – USS Philippine Sea – Oleg Gončarenko – Sigvard Ericsson – Boris Šilkov – Seznam medailistů na mistrovství světa ve vodním slalomu – kánoe ženy – Seznam medailistů na mistrovství světa ve vodním slalomu – kajak ženy – Seznam medailistů na mistrovství světa ve vodním slalomu – kánoe smíšené dvojice – Seznam medailistů na mistrovství světa ve vodním slalomu – kajak muži – Seznam medailistů na mistrovství světa ve vodním slalomu – kánoe muži – Mistrovství světa ve vodním slalomu 2013 – Knut Johannesen – Viktor Kosičkin – Pentti Lammio – Lassi Parkkinen – Carl-Erik Asplund – Kjell Bäckman – USS Iwo Jima (CV-46) – USS Iwo Jima – USS Valley Forge (CV-45) – USS Valley Forge – USS Coral Sea (CV-43) – Šablona:Americké letadlové lodě třídy Midway – USS Coral Sea – USS Franklin D. Roosevelt (CV-42) – USS Midway (CV-41) – USS Midway – USS Tarawa (CV-40) – USS Tarawa – USS Lake Champlain – USS Princeton (CV-37) – USS Princeton – Bill Rieflin – USS Antietam (CV-36) – USS Antietam – USS Reprisal (CV-35) – USS Reprisal – USS Oriskany (CV-34) – USS Kearsarge (CV-33) – USS Kearsarge – At the Pier – USS Leyte (CV-32) – USS Leyte – USS Bon Homme Richard (CV-31) – USS Bonhomme Richard – USS Boxer (CV-21) – USS Boxer – USS Bennington (CV-20) – USS Bennington – USS Hancock (CV-19) – USS Hancock – USS Wasp (CV-18) – USS Wasp – USS Bunker Hill (CV-17) – USS Bunker Hill – USS Lexington (CV-16) – USS Oriskany
říjen (67): USS Randolph (CV-15) – USS Randolph – USS Ticonderoga (CV-14) – USS Ticonderoga – USS Franklin – USS Intrepid (CV-11) – USS Intrepid – USS Yorktown (CV-10) – USS Yorktown – USS Essex – USS San Jacinto (CVL-30) – USS San Jacinto – USS Bataan (CVL-29) – USS Bataan – USS Cabot (CVL-28) – USS Cabot – USS Langley (CVL-27) – USS Langley – USS Monterey (CVL-26) – USS Monterey – USS Cowpens (CVL-25) – USS Cowpens – USS Belleau Wood (CVL-24) – USS Belleau Wood – USS Princeton (CVL-23) – Lehká letadlová loď – Světový pohár v rychlobruslení 2013/2014 – Man on the Rocks – Afterthoughts – Seznam medailistů na mistrovství Evropy ve vodním slalomu – kánoe muži – Seznam medailistů na mistrovství Evropy ve vodním slalomu – kajak muži – Seznam medailistů na mistrovství Evropy ve vodním slalomu – kánoe ženy – Seznam medailistů na mistrovství Evropy ve vodním slalomu – kajak ženy – Gymnastika na Letních olympijských hrách 2008 – Gymnastika na Letních olympijských hrách 2004 – Gymnastika na Letních olympijských hrách 2000 – Gymnastika na Letních olympijských hrách 2012 – USS Wolverine (IX-64) – USS Wolverine – USS Sable (IX-81) – Terry McDermott (rychlobruslař) – Vladimir Orlov (rychlobruslař) – Magne Thomassen – Česká (rozcestník) – Erhard Keller – Valerij Muratov – Hasse Börjes – Dan Immerfall – Jevgenij Kulikov – Jørn Didriksen – Peter Mueller (rychlobruslař) – Peter Müller – Peter Mueller – Villy Haugen – Ants Antson – Ivar Eriksen – Ard Schenk – Göran Claeson – Roar Grønvold – Hans van Helden – Jan Egil Storholt – Per Ivar Moe – Peter Nottet – Sten Stensen – Jonny Nilsson – Johnny Höglin – Örjan Sandler
listopad (76): Kostel svatého Antonína Paduánského (Dačice) – Kostel svatého Vavřince (Dačice) – Kostel svatého Jakuba Staršího (Telč) – Kostel Jména Ježíš (Telč) – Kostel Jména Ježíš – Kostel svatého Ducha (Telč) – Kostel Matky Boží (Telč) – Kostel svatého Vojtěcha (Studnice) – Římskokatolická farnost Dačice – Kostel svatého Jana Nepomuckého (Krahulčí) – Kostel svatého Jiljí (Mrákotín) – Římskokatolická farnost Mrákotín – Kostel svatého Jáchyma (Dobrá Voda) – Giancarlo Erra – Šablona:Infobox - rychlobruslařská sezóna – Rychlobruslařská sezóna Martiny Sáblíkové 2012/2013 – Newport News – Seznam dílů seriálu Firefly – Lieuwe de Boer – Eric Heiden – Gaétan Boucher – Jošihiro Kitazawa – Sergej Fokičev – Akira Kuroiwa – Jan Ykema – Džun’iči Inoue – Tošijuki Kuroiwa – Frode Rønning – Vladimir Lobanov – Kai Arne Engelstad – Sergej Chlebnikov – Nikolaj Guljajev – Jukinori Mijabe – Olaf Zinke – Terje Andersen – Kay Stenshjemmet – Oleg Božjev – Michael Hadschieff – Eric Flaim – Ådne Søndrål – Tom Erik Oxholm – René Schöfisch – Igor Malkov – Lední hokej na Zimních olympijských hrách 2002 – Šablona:Lední hokej na ZOH 2002 – Šablona:Lední hokej na ZOH 2006 – Lední hokej na Zimních olympijských hrách 2006 – Šablona:Lední hokej na ZOH 1998 – Lední hokej na Zimních olympijských hrách 1998 – Šablona:Lední hokej na ZOH 2010 – Lední hokej na Zimních olympijských hrách 2010 – Tomas Gustafson – Gerard Kemkers – Geir Karlstad – Bart Veldkamp – Lyžování handicapovaných na zimních olympijských hrách – Šablona:Lyžování handicapovaných na zimních olympijských hrách – Šablona:Olympijské hry mládeže – Šablona:Golf na letních olympijských hrách – Šablona:Lakros na letních olympijských hrách – Šablona:Pólo na letních olympijských hrách – Šablona:Ragby na letních olympijských hrách – Šablona:Přetahování lanem na letních olympijských hrách – Šablona:Pelota na letních olympijských hrách – Šablona:Softball na letních olympijských hrách – Šablona:Baseball na letních olympijských hrách – Šablona:Umělecké soutěže na letních olympijských hrách – Pasáž Alfa – Golf na letních olympijských hrách – Lakros na letních olympijských hrách – Pelota na Letních olympijských hrách 1900 – Pólo na letních olympijských hrách – Přetahování lanem na letních olympijských hrách – Ragby na letních olympijských hrách – Vodní motorismus na Letních olympijských hrách 1908 – Umělecké soutěže na letních olympijských hrách
prosinec (48): David Krumholtz – Ron Glass – Sean Maher – Alan Tudyk – Gina Torres – Serenity – Rychlobruslení na Zimní univerziádě 2013 – Šablona:Akademické mistrovství světa v rychlobruslení – Šablona:Rychlobruslení na zimních univerziádách – Manabu Horii – Sergej Klevčenja – Alexandr Golubev – Kevin Overland – Jeremy Wotherspoon – Hirojasu Šimizu – Kip Carpenter – Casey FitzRandolph – I Kang-sok – Joey Cheek – Keiičiró Nagašima – Dan Jansen – Jan Bos – Ids Postma – Gerard van Velde – Erben Wennemars – Chad Hedrick – Rintje Ritsma – Derek Parra – Kjell Storelid – Gianni Romme – I Sung-hun – Lasse Sætre – Carl Verheijen – Arne Dankers – Steven Elm – Denny Morrison – Jason Parker (rychlobruslař) – Justin Warsylewicz – Šablona:Československé parní lokomotivy – Matteo Anesi – Stefano Donagrandi – Ippolito Sanfratello – Simon Kuipers – Brian Hansen – Jonathan Kuck – Trevor Marsicano – Lucas Makowsky – Nová Plzeň
Devátý rok: 2014
[editovat | editovat zdroj]leden (104): Bezplatná veřejná doprava – USCGC Polar Star (WAGB-10) – USCGC Polar Sea (WAGB-11) – Šablona:Americké ledoborce třídy Polar – Třída Polar – USCGC Healy (WAGB-20) – Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2014 – USCGC Mackinaw (WLBB-30) – USCGC Mackinaw – USCGC Glacier (WAGB-4) – USS Glacier – Nikola Zdráhalová – Yvonne Nautová – Koen Verweij – Luboš Buchta – Lucie Chroustovská – Martin Petrásek – Jana Rázlová – Jiří Teplý – Ondřej Valenta – Martina Vondrová – Iveta Fořtová-Zelingerová – Petr Garabík – Jiří Holubec – Iveta Roubíčková – Tomáš Kos – Jana Vápeníková – Ivan Masařík – Irena Česneková – Gabriela Sůvová – Jiří Džmura – Jan Kobián – Pavel Polomský – Pavel Puškár – Radmila Chroboková – Milan Brzý – Lenka Kulovaná – Kateřina Mrázová – Martin Šimeček – Irena Zemanová – Pavel Geffert – Jan Vopat – Tomáš Kapusta (lední hokejista) – Jaroslav Kameš – Miroslav Kopal – Milan Kučera (sdruženář) – Milan Kučera – František Máka – Zbyněk Pánek – Zbyněk Krompolc – Ladislav Dluhoš – Šablona:Země na ZOH 1994 – Marcel Maxa – Peter Kondrát – Jana Šaldová – Petr Michl – Otto Dlabola – Kateřina Beránková – Petr Šmejc – Marek Fiurášek – Jakub Sucháček – Michal Doležal (skokan) – Michal Doležal – Šablona:Země na ZOH 1998 – Běh na lyžích na Zimních olympijských hrách 1998 – 5 km klasicky ženy – Šablona:Běh na lyžích na ZOH 1998 – Adler-Arena – Běh na lyžích na Zimních olympijských hrách 1998 – stíhací závod ženy – Utah Olympic Oval – Oval Lingotto – Richmond Olympic Oval – Borek Zakouřil – Gabriela Martinovová – Jan Holický – Zdeňka Vejnarová – Magda Rezlerová – Tomáš Holubec – Roman Gomola – Ilona Bublová – Josef Chuchla – David Szurman – Kateřina Kovalová – Michal Kvíčala – Markéta Jeriová – David Kramár – Lukáš Heřmanský – Běh na lyžích na Zimních olympijských hrách 2002 – 15 km volně ženy – Šablona:Běh na lyžích na ZOH 2002 – Běh na lyžích na Zimních olympijských hrách 2002 – stíhací závod ženy – Akrobatické lyžování na Zimních olympijských hrách 2002 – akrobatické skoky muži – Šablona:Akrobatické lyžování na ZOH 2002 – Šablona:Země na ZOH 2002 – Lenka Faltusová – Miloš Veselý – Jakub Hyman – Lukáš Brož – Antonín Brož – Aleš Vodseďálek – Tomáš Slavík – Patrik Chlum – Petra Elsterová – Běh na lyžích na Zimních olympijských hrách 2006 – 15 km klasicky muži – Šablona:Běh na lyžích na ZOH 2006 – Běh na lyžích na Zimních olympijských hrách 2006 – skiatlon ženy
únor (71): Běh na lyžích na Zimních olympijských hrách 2006 – 30 km volně ženy – Šablona:Země na ZOH 2006 – Jan Vrba (bobista) – Dominik Suchý – Jan Stokláska – Ondřej Kozlovský – Martin Bohman – Eva Skalníková – Matěj Kvíčala – Luboš Jíra (1990) – Luboš Jíra – Ondřej Hyman – Miroslav Dvořák (sdruženář) – Miroslav Dvořák – Martin Cikl – Petr Šindelář – Zuzana Doležalová – David Bakeš – USCGC Edisto (WAGB-284) – USS Edisto – Šablona:Ledoborce třídy Wind – Běh na lyžích na Zimních olympijských hrách 2010 – 15 km volně muži – Šablona:Běh na lyžích na ZOH 2010 – Běh na lyžích na Zimních olympijských hrách 2010 – štafeta muži – Jon Jones – Alpské lyžování na Zimních olympijských hrách 2010 – slalom ženy – Šablona:Alpské lyžování na ZOH 2010 – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2014 – 5000 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2014 – 3000 metrů ženy – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu 2014 – Daniel Greig – Serenity (komiksová série) – Jaroslav Soukup – Space western – Mutant Enemy – Olga Grafová – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2014 – 500 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2014 – 500 metrů ženy – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2014 – 1000 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2014 – 1000 metrů ženy – Ronald Mulder – Stefan Groothuis – Šablona:Curling na ZOH 2014 – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2014 – 1500 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2014 – 1500 metrů ženy – Zbigniew Bródka – Jorien ter Morsová – Tim Minear – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2014 – 10 000 metrů muži – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2014 – 5000 metrů ženy – Carien Kleibeukerová – Šablona:Olympijští vítězové v rychlobruslení - 1000 m – Šablona:Olympijští vítězové v rychlobruslení - 1500 m – Šablona:Olympijští vítězové v rychlobruslení - 5000 m – Šablona:Olympijští vítězové v rychlobruslení - 10 000 m – Šablona:Olympijští vítězové v rychlobruslení - stíhací závod družstev – Mark Sheppard – Šablona:Olympijské vítězky v rychlobruslení - 500 m – Šablona:Olympijské vítězky v rychlobruslení - 1000 m – Michael Fairman – Šablona:Olympijské vítězky v rychlobruslení - 1500 m – Šablona:Olympijské vítězky v rychlobruslení - 5000 m – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2014 – stíhací závod družstev muži – Ču Hjong-čun – Kim Čchol-min – Konrad Niedźwiedzki – Jan Szymański (rychlobruslař) – Jan Szymański – Šablona:Olympijské vítězky v rychlobruslení - stíhací závod družstev – Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2014 – stíhací závod družstev ženy – Julija Skokovová
březen (26): Greg Edmonson – Sonny Rhodes – Clarence Smith – Showrunner – Ben Edlund – Rebecca Gayheart – Nicholas Brendon – Mistrovství světa v rychlobruslení juniorů 2014 – M-Wave – Vikingskipet – Olympic Oval – Šablona:Joss Whedon – Thialf – Seznam rychlobruslařských hal – Kearns (Utah) – Kearns – Rychlobruslařský ovál ve Svratce – Šablona:Světový pohár v rychlobruslení juniorů – Světový pohár v rychlobruslení juniorů 2013/2014 – Světový pohár v rychlobruslení juniorů – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji 2014 – Březovské vodovody – SKD Stratos – VarioLF2/2 IN – Stratos – Škoda TV – 14Tr
duben (20): Alfred Bader – Trolejbusová doprava v Kyjevě – Vírský oblastní vodovod – Zahrada (rozcestník) – 2012 VP113 – San Diego Comic-Con International – Mike Colter – Kristoffer Polaha – Correggio (město) – Nebezpečná identita – Ringer – Seznam dílů seriálu Nebezpečná identita – Fran Rubel Kuzui – Paul Reubens – Kristy Swanson – Buffy, zabíječka upírů – Buffy the Vampire Slayer – Jed Whedon – Maurissa Tancharoen – Zack Whedon
květen (22): David Greenwalt – Marti Noxon – Brno dolní nádraží – Kostel svaté Anežky České – Heaven & Earth (album, Yes) – Julia Lee (herečka) – Elizabeth Anne Allen – Adam Busch – Útěk do Mexika – The Getaway – Riff Regan – Tom Lenk – Stan Neumann – Juliet Landau – Danny Strong – Rychlejší než smrt – The Quick and the Dead – Kristine Sutherland – Marc Blucas – Seth Green – Mercedes McNab – Alexis Denisof
červen (11): Anthony Head – Twister – Titan A.E. – Atlantida: Tajemná říše – Parenthood (seriál, 1990) – Ondřej Macek – Královská kaple – UPN – The WB – Buffy – Glenn Quinn
červenec (15): J. August Richards – Amy Acker – Andy Hallett – Nicholas Soames – The Endless River – Mark Metcalf – Martin Glover – Echoes – Mother – Hey You – High Hopes – What Do You Want from Me – Šablona:Speedskatingnews – Seznam dílů seriálu Angel – Jiří Sýkora
srpen (8): Seznam písní Pink Floyd – Bandwagon (film, 2004) – Bandwagon – Buffy the Vampire Slayer Classic – Angel (komiksová série, Dark Horse) – Tales of the Slayers – Tales of the Vampires – Fray
září (32): Chance (film) – Songs of Innocence (album) – Rattle and Hum – Veronica Marsová (film) – Seznam dílů amerického seriálu Kancl – Škola života (Kancl) – Škola života – Válka o zaměstnance – Vláda Mikuláše Dzurindy – Oldřich Zábrodský – Husbands (seriál) – Husbands – Československé opevnění během studené války – Šablona:Americké námořní hlídkové letouny (po 1962) – Šablona:Americké vzducholodě (po 1962) – Třída N – Šablona:Americké protiponorkové letouny (po 1962) – Šablona:Americké letouny pro elektronický boj (po 1962) – Šablona:Americké stíhací letouny (po 1962) – Šablona:Americké kluzáky (po 1962) – Šablona:Americké průzkumné letouny (po 1962) – Šablona:Americké letouny STOL a VTOL (po 1962) – Šablona:Americká bezpilotní letadla (po 1962) – Šablona:Americké užitkové letouny (po 1962) – Šablona:Americké bitevní letouny (po 1962) – Šablona:Americké bombardovací letouny (po 1962) – Šablona:Americké transportní letouny (po 1962) – Důl Kukla – František Gregor – Ladislav Šmíd (1938) – Miroslav Vlach – Mistrovství světa v silniční cyklistice 2014
říjen (14): Petr Hejma (lední hokejista) – Karel Masopust – Šablona:Hlavní trenéři české hokejové reprezentace – Karel Vohralík – Miroslav Daněk – Šablona:Představitelé Brna – Uherčice (zámek) – Pavol Svitana – Raphael Ravenscroft – Vladimír Caldr – BriTANicK – Comic-Con Episode IV: A Fan's Hope – Written by a Kid – CollegeHumor
listopad (5): Světový pohár v rychlobruslení 2014/2015 – Indigo Girls – Zdeněk Pokorný – Jiří Dušek (astronom) – Jiří Dušek
prosinec (20): The X Factor – Ikaho – Německo-česká provincie bosých augustiniánů – Babylon 5: Třetí prostor – Ratka – Babylon 5: Na počátku – Seznam dílů seriálu Dům loutek – Dichen Lachman – Enver Gjokaj – Tahmoh Penikett – Fran Kranz – Drew Goddard – Kristen Connolly – Anna Hutchison – Richard Jenkins – Bradley Whitford – Brian White (herec) – Babylon 5: Řeka duší – Babylon 5: Legenda o strážcích – Babylon 5: Volání do zbraně
Desátý rok: 2015
[editovat | editovat zdroj]leden (10): Babylon 5: Hlasy v temnotě – Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2015 – Jenny Agutter – Jerzy Skolimowski – Robert Downey – Seznam zemských sněmů zemí Koruny české – The Avengers – Bellwether Pictures – Jillian Morgese – Reed Diamond
únor (50): Mnoho povyku pro nic (film, 2012) – Mnoho povyku pro nic (rozcestník) – Mistrovství světa v rychlobruslení na jednotlivých tratích 2015 – Marije Jolingová – Live at the Orpheum – Patrick Beckert – Erik Jan Kooiman – Carlijn Achtereekteová – Douwe de Vries – Ted-Jan Bloemen – Jordan Belchos – Ko Pjong-uk – Dmitrij Šepel – Eskil Ervik – Amund Sjøbrend – Nils Aaness – Dag Fornæss – Wouter olde Heuvel – Hein Vergeer – Hilbert van der Duim – Kjeld Nuis – Pavel Kuližnikov – Natalja Voroninová – Nana Takagiová – Miho Takagiová – Ajaka Kikučiová – Sergej Marčuk – Eduard Matusevič – Robert Merkulov – Arjan Stroetinga – Fabio Francolini – Alexis Contin – Ivanie Blondinová – Irene Schoutenová – Laurent Dubreuil – Farmaceutická fakulta Masarykovy univerzity – Alfons Bērziņš – Michael Staksrud – Karl Wazulek – Otto Polacsek – Harald Strøm – Vasilij Ippolitov – Nikolaj Strunnikov – Gustaf Estlander – Moje Öholm – Julius Seyler – Peder Østlund – Johan Schwartz – Alfred Næss – Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu 2015
březen (35): Šablona:Mistři světa v rychlobruslení - stíhací závod družstev – Šablona:Mistři světa v rychlobruslení - závod s hromadným startem – Šablona:Mistryně světa v rychlobruslení - stíhací závod družstev – Alexej Jesin – Rudolf Gundersen – Rudolf Ericson – Oscar Mathisen – Šablona:Mistři Evropy v rychlobruslení – klasický víceboj – Šablona:Mistryně Evropy v rychlobruslení – klasický víceboj – Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji 2015 – Brin Hill – Steve Harris (herec) – Zoe Kazan – Ida Njåtunová – Sverre Lunde Pedersen – Cress Williams – Richard Riehle – Reed Birney – Černá listina – Mark Feuerstein – Michael Stahl-David – In Your Eyes – In Your Eyes (film, 2014) – Robot Chicken – I Kju-hjok – Mun Čun – Mike Ireland – Pe Ki-tche – Johan Granath – Alexandr Safronov – Per Bjørang – Leo Linkovesi – Budkovické slepence – Pustý mlýn – Na kutinách
duben (18): Seznam kulturních památek v Ivani (okres Brno-venkov) – Seznam kulturních památek v Litostrově – Seznam kulturních památek v Malešovicích – Seznam kulturních památek v Medlově (okres Brno-venkov) – Seznam kulturních památek v Mokré-Horákově – Seznam kulturních památek v Nedvědici – Seznam kulturních památek v Nosislavi – Seznam kulturních památek v Ořechově (okres Brno-venkov) – Seznam kulturních památek v Pravlově – Seznam kulturních památek v Říčanech (okres Brno-venkov) – Seznam kulturních památek v Sobotovicích – Seznam kulturních památek ve Střelicích (okres Brno-venkov) – Seznam kulturních památek ve Vojkovicích (okres Brno-venkov) – Seznam kulturních památek ve Vranovicích (okres Brno-venkov) – Seznam kulturních památek ve Zbraslavi (okres Brno-venkov) – Seznam kulturních památek ve Zbýšově – Daredevil (seriál) – Marvel One-Shots
květen (17): Martin Konečný – Superman and the Mole Men – Adventures of Superman – The Adventures of Superpup – The Adventures of Superboy – Superman (filmový seriál) – Atom Man vs. Superman – Superman 2 – Superman 3 – Superman 4 – Superdívka – Supergirl – Supergirl (rozcestník) – Superboy (seriál) – Superman (seriál) – Superman II: Verze Richarda Donnera – Šablona:Superman
červen (28): Msta příchozího z močálu – Návrat muže z bažin – Swamp Thing (seriál, 1990) – Supertajná zbraň – Catwoman (film) – Dějiny násilí – A History of Violence – Seznam trolejbusových linek ve Zlíně a v Otrokovicích – Rattle That Lock – Rattle That Lock Tour – Constantine (seriál) – Parchanti (film) – Liga výjimečných – Seznam kulturních památek v Senoradech – Blackhawk (filmový seriál) – Congo Bill (filmový seriál) – The Vigilante – Hop Harrigan (filmový seriál) – Jonah Hex (film) – Spy Smasher (filmový seriál) – Adventures of Captain Marvel – Shazam! (seriál) – EVO1 – Filmografie Josse Whedona – The Batman (filmový seriál) – Batman and Robin (filmový seriál) – Batman (seriál) – Batman (film, 1966)
červenec (3): Batman a Robin – Temný rytíř – Dark Knight
srpen (17): Wonder Woman (film, 1974) – Wonder Woman (seriál) – Legends of the Superheroes – Blesk (seriál) – Human Target (seriál, 1992) – Justice League of America (film) – Birds of Prey (seriál) – Bird of Prey – Global Frequency (pilotní díl) – Aquaman (pilotní díl) – Wonder Woman (pilotní díl) – Arrow – USS John F. Kennedy (CVN-79) – USS Enterprise (CVN-80) – Lidský terč (seriál) – Lidský terč – Human Target
září (17): Gotham – Malhostovické kopečky – Šablona:Batman – Seznam dílů seriálu iZombie – Seznam dílů seriálu Lidský terč – Seznam filmů podle komiksů DC Comics – Shazam – Šablona:Hlavní trenéři české fotbalové reprezentace – Seznam televizních seriálů podle komiksů DC Comics – Holly Knight – Darling Violetta – Junior – Speakers – Esta – Ultraphon – Kevin McAlea – Discant – Drtivá porážka
říjen (21): Jiří Balcárek – Marťan (rozcestník) – Marťan – The Outer Limits – The Outer Limits (seriál, 1963) – Rodina Addamsova – The Incredible Hulk – Šablona:Hulk – The Incredible Hulk (seriál, 1977) – Návrat neuvěřitelného Hulka – Proces s neuvěřitelným Hulkem – Šablona:Daredevil – Twitch – The Death of the Incredible Hulk – Hulk (film) – Árah – Šablona:Captain America – Captain America (filmový seriál) – Captain America (film, 1979) – Captain America II: Death Too Soon – Captain America (film, 1990)
listopad (27): Dr. Strange (film) – Československá basketbalová liga žen 1981/1982 – Československá basketbalová liga žen 1979/1980 – Československá basketbalová liga žen 1977/1978 – Československá basketbalová liga žen 1975/1976 – Generation X (film) – Nick Fury, zvláštní agent – Man Thing (film) – Československá basketbalová liga žen 1973/1974 – Československá basketbalová liga žen 1971/1972 – Československá basketbalová liga žen 1967/1968 – Československá basketbalová liga žen 1965/1966 – Československá basketbalová liga žen 1963/1964 – Československá basketbalová liga žen 1961/1962 – Československá basketbalová liga žen 1959/1960 – Československá basketbalová liga žen 1957/1958 – Československá basketbalová liga žen 1955/1956 – Československá basketbalová liga žen 1953/1954 – Mstitel (film, 1989) – Kat (film, 2004) – Kat (rozcestník) – Kat: Válečná zóna – Kačer Howard – Odyssea (album) – Hledání radosti – Ghost Rider – Ghost Rider 2
prosinec (12): Daredevil (film) – Elektra (film, 2005) – Liam Payne – Niall Horan – Zayn Malik – Blade (film) – Šablona:Blade (komiks) – Blade 2 – Šablona:Připravovaný seriál – Blade: Trinity – Kostel svatého Františka z Assisi (Zákupy) – Blade (seriál)