Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Halowe rekordy Polski juniorów w lekkoatletyce – najlepsze rezultaty uzyskane przez zawodników do lat 20 w hali i oficjalnie zatwierdzone przez Polski Związek Lekkiej Atletyki .
Konkurencja
Wynik
Zawodnik
Klub sportowy
Data
Miejsce
60 m
6,61
Marek Zakrzewski
AML Słupsk
10 lutego 2024
Wrocław
200 m
21,07
Marek Zakrzewski
AML Słupsk
22 stycznia 2023
Toruń
400 m
47,26
Tymoteusz Zimny
MKS Baszta Szamotuły
12 lutego 2017
Toruń
800 m
1:46,89
Kacper Lewalski
KS AZS UWM Olsztyn
22 lutego 2022
Toruń
1500 m
3:45,62
Filip Rak
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
13 lutego 2021
Toruń
3000 m
8:04,47
Kamil Herzyk
Just Team Bielsko-Biała
19 lutego 2023
Toruń
60 m przez płotki (99,1 cm)
7,60
Jakub Szymański
SKLA Sopot
30 stycznia 2021
Toruń
Skok wzwyż
2,27
Artur Partyka
ŁKS Łódź
16 stycznia 1988
Łódź
Skok o tyczce
5,42
Michał Gawenda
KS Warszawianka Warszawa
19 lutego 2023
Toruń
Skok w dal
8,01
Marcin Starzak
Wawel Kraków
10 stycznia 2004
Brzeszcze
Trójskok
15,95
Jakub Andrzejczak
MKS Aleksandrów Łódzki
12 lutego 2017
Toruń
Pchnięcie kulą (6 kg)
22,96
Konrad Bukowiecki
PKS Gwardia Szczytno
29 grudnia 2016
Spała
Siedmiobój
5554 pkt
Hubert Trościanka
ULKS Uczniak Szprotawa
10 lutego 2024
Wrocław
Chód na 5000 m
20:00,33
Jacek Müller
Lechia Gdańsk
16 lutego 1992
Spała
Konkurencja
Wynik
Zawodniczka
Klub sportowy
Data
Miejsce
60 m
7,07
Ewa Swoboda
UKS Czwórka Żory
12 lutego 2016
Toruń
200 m
23,87
Martyna Kotwiła
RLTL ZTE Radom
11 lutego 2018
Toruń
400 m
52,56
Kornelia Lesiewicz
AZS-AWF Gorzów Wielkopolski
21 lutego 2021
Toruń
800 m
2:06,85
Oliwia Pakuła
KKS Victoria Stalowa Wola
31 stycznia 2016
Spała
1500 m
4:16,63
Sofia Ennaoui
LKS Lubusz Słubice
1 lutego 2014
Mondeville
3000 m
9:06,27
Sofia Ennaoui
LKS Lubusz Słubice
6 lutego 2014
Sztokholm
60 m przez płotki
8,00
Klaudia Siciarz
AZS-AWF Kraków
18 lutego 2017
Toruń
Skok wzwyż
1,94
Anna Ksok
AZS-AWF Wrocław
1 marca 2002
Spała
Skok o tyczce
4,22
Kamila Przybyła
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
7 lutego 2015
Spała
Skok w dal
6,41
Anna Matuszewicz
MKL Toruń
12 lutego 2022
Rzeszów
6 marca 2022
Toruń
Trójskok
13,13
Anna Rugowska
WLKS Wrocław
18 lutego 2023
Toruń
Pchnięcie kulą
16,86
Zuzanna Maślana
MLKL Płock
18 lutego 2023
Toruń
Pięciobój
4385 pkt
Adrianna Sułek
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
17 lutego 2018
Toruń
Chód na 3000 m
12:55,68
Katarzyna Zdziebło
LKS Stal Mielec
22 lutego 2015
Toruń
Imprezy
Afryka
Ameryka Południowa
Ameryka Północna i Karaiby
Australia i Oceania
Azja
Europa