Tennis uitslagen
Alle wedstrijden
- Alle wedstrijden
- Enkelspel mannen
- Enkelspel vrouwen
- Heren dubbel
- Dames dubbel
- Gemengd dubbel
- Team Cup
maandag, 9 september, 2024
Women's Singles
21:00
- Sachia Vickery
- 7Veronika Kudermetova
Round 1 - Akron Stadium
22:30
- Olivia Gadecki
- Sloane Stephens
Round 1 - Akron Stadium
00:00, 10/9
- Kamilla Rakhimova
- Aleksandra Krunic
Round 1 - Grandstand Caliente
02:00, 10/9
- Renata Zarazua
- Anhelina Kalinina
Round 1 - Akron Stadium
03:30, 10/9
- Hailey Baptiste
- Camila Osorio
Round 1 - Akron Stadium
Women's Singles
17:00
- Mai Hontama
- Priska Nugroho
Round 1 - Court 1
17:00
- Yuriko Lily Miyazaki
- Alycia Parks
Round 1 - Court 2
17:00
- Chiraz Bechri
- 3Diane Parry
Round 1 - Center Court
18:30
- 2Clara Burel
- Marina Bassols Ribera
Round 1 - Center Court
18:30
- Eva Lys
- Lesia Tsurenko
Round 1 - Court 1
20:00
- Sara Sorribes Tormo
- 8Anna Blinkova
Round 1 - Center Court
Women's Singles
3rd Set
- Nicole Fossa Huergo621
- Alina Charaeva265
Qualifying Final - Center Court
1st Set
- Mia Ristic2
- Leonie Kung1
Qualifying Final - Court 6
12:30
- 6Selena Janicijevic
- Kathinka von Deichmann
Round 1 - Court 10
12:30
- Georgia Andreea Craciun
- Anouk Koevermans
Round 1 - Center Court
14:30
- Despina Papamichail
- Maria Mateas
Round 1 - Center Court
15:30
- Valentina Ryser
- 7Ekaterina Makarova
Round 1 - Court 6
16:00
- Ilinca Amariei
- Francisca Jorge
Round 1 - Center Court
Retired
- Lucia Cortez Llorca3
- Ekaterine Gorgodze5
Qualifying Final - Court 10
Final
- Alevtina Ibragimova67
- Noma Noha Akugue25
Qualifying Final - Court 6
Women's Singles
14:00
- Sapfo Sakellaridi
- Ipek Oz
Qualifying Final - Court 7
14:00
- Alja Senica
- Angela Fita Boluda
Qualifying Final - Centre Court
14:00
- Zoja Peternel
- Sinja Kraus
Qualifying Final - Court 1
15:30
- Susan Bandecchi
- Louisa Chirico
Qualifying Final - Court 7
15:30
- 7Lea Boskovic
- Victoria Jimenez Kasintseva
Round 1 - Court 1
15:30
- Pia Lovric
- 5Ella Seidel
Round 1 - Centre Court
16:00
- Varvara Lepchenko
- Ziva Falkner
Round 1 - Centre Court
17:00
- Leyre Romero Gormaz
- 4Sara Bejlek
Round 1 - Court 1
17:00
- 8Polina Kudermetova
- Lina Gjorcheska
Round 1 - Court 7